gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hamileler için birbirinden güzel jileler

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

jileler hamile jileleri hamilelik jileler hamilelik jileleri jile dikimi Hamileler için en rahat kıyafetlerden birisi elbetteki jileler:)
    Bebeklerin rahat hareket etmesi adına bana göre tüm hamişlerin tercih etmesi gereken bir model .Son derece rahat ve günümüzde çoğalan birçok şık modellerlede tüm anne adaylarının tercihine sunulan modellerle oldukça göz dolduruyor:)

[​IMG][​IMG]

Hamileler için birbirinden güzel jileler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar için birbirinden güzel şapka modelleri

çocuklar için birbirinden güzel şapka modelleri

en güzel şapka modelleri güzel şapka modelleri erkek çocuk erkek çocuğu örnekleri
  2. aşıklar için birbirinden güzel nickler

aşıklar için birbirinden güzel nickler

sıkılma sözleri sıkılma nickleri sıkılmak ile ilgili sözler sıkılmakla ilgili nickler sıkılmakla sözler Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir. Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir. doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış...... bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı...
  3. Hamileler icin cok güzel Elbiseler

Hamileler icin cok güzel Elbiseler

Meleklerim, hamileykende cekici olmak istiyorum diyorsaniz, bu modeller tam size göre :) Buyrun
  4. Çocuklarınız için birbirinden güzel örgü modelleri

Çocuklarınız için birbirinden güzel örgü modelleri

Çocuğunuz için harika örgü kazak,hırka,bluz modelleri sizler için burada hanımlar.Seçin birini örün,dikin çocuklarınıza giydirin :örgü:
  5. Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler

Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler

Amerikan servis modelleri Çocuk amerikan servisler Plastik amerikan servisler bir dönem çokvmodaydı. Hatta hatırlıyorum gazeteler hediye veriyorlardı bu servisleri:) Annemin de gazetelerden alıp koleksiyon yaptığı amerikan servis seti var. Bende o gazetelerin ilginç gazete ilanlarını okurdum:) Ama bu amerikan servisler miniklerimiz için.

Sayfayı Paylaş