gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileliğin yedinci haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamileliğin yedinci haftasında bebeğin gelişimi nasıldır? Hanımlar tecrübeli gebelerden önemle rica olunur Hamileliğin yedinci haftasında bebeğin gelişimi nasıldır? Benim şuan karnım 7 aya girmek üzere beni neler bekliyor acaba :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle sağlıkla bebeğinize kavuşmanızı temenni ediyoruz. Forumumuzda bulunan 7.Hafta Bebek Gelişimi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

Hamileliğin yedinci haftasında bebeğin gelişimi nasıldır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin gelişimi

bebeğinizin gelişimi

bebeğinizin gelişimi 1. ay 2. ay 3. ay 4. ay 6.ay Yüzüstü dururken başını hafifçe kaldırabilir, olduğu yerde emekleme hareketleri yapabilir.Eli genellikle yumrukşeklinde sıkılır.Sese tepki gösterebilir. Bu tepkiler göz kırpma, hareket ve sıçrama biçiminde olabilir.Karşısındaki insanın yüzüne bakabilir.Oturur durumdayken başını arasıra dik tutar. Yüzükoyun...
  2. Bebek gelişimi...

Bebek gelişimi...

onsekiz aylık bebek gelişimi bebeklerin çığlık atması bebeğin çığlık atması bebeklerde bebek Çocuğunuzun gelişimini takip edebilirsiniz Her bebeğin gelişimi kendisine özel ve özgü olarak gelişir, bebekten bebeğe bu gelişim aşamaları farklılık gösterebilir. Bebeğinizin gelişiminin aşağıda anlatılan durumlara uymaması mutlaka bir sorun var anlamına gelmez. Bebeğinizin gelişim seyrini...
  3. Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır?

Merhaba arkadaşlar. Benim bebeğim 4 ayına girecek sizden bu konuda bilgi ve öneri istiyorum. Henüz ilk anneliğim olduğu için çok heyecanlı ve acemiyim :) Bebeğin 4. ayda gelişimi nasıldır? Tecrübeli annelerden bilgi bekliyorum.
  4. Anne Karnındaki Bebeğin Yedinci Ayda Gelişimi Nasıldır?

Anne Karnındaki Bebeğin Yedinci Ayda Gelişimi Nasıldır?

gebelikte yedinci ay bebeğin gelişimi anne karnında bebek gelişimi ay ay bebek gelişimi Hamileliğin son üç ayından biri olan yedinci ayda anne karnında ki bebeğin gelişimi hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. Yedinci ayda bebeğin gelişimi ne durumdadır? Bu ayda anne karnındaki bebekte oluşan değişiklikler nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını bu makalemiz de...
  5. Hamilelik haftasını nasıl belirleyebilirim?

Hamilelik haftasını nasıl belirleyebilirim?

kaç haftalık hamileyim,hamilelik haftası hesaplama,gebelik haftası nasıl hesaplanır,gebelik haftası hesaplama hakkında bilgiler Gebelik takipleri sırasında gebeliğin kaç haftalık olduğunun en doğru şekilde belirlenmesi çok önemlidir. Gebelik haftasının tam olarak belirlenemediği durumlarda ilerleyen aylarda gerçekleşebilecek erken doğum, gelişme geriliği, su gelmesi, gün aşımı (gün geçmesi)...

Sayfayı Paylaş