Kızlar benimde bügün adet günüm ama daha olmdm bklyrm bende bebis istiyorum 9 aylık evliyim esimin ailesi cok istiyor ve bende istiyorum

bn ayin 27 adet olmam gerekirkn olmadm aradan 6 gn gecti 10 aydr evliym bi dusuk yaptm sonrada cocugm olmadi 2 gn once test tutum negatf cikti ama goyuslerm sismus ama kasiklari.m az agriyo sizce hamilemiym

Merhaba hanımlar. 22haziran2014 tarihinde adet oldum. 26 haziran 2014 tarihinde korunmadan iliskiye girdik. Aradan 1 hafta gecti. Acaba hamile olabilir miyim? Ne zaman test yaptirabilirim?

lens bende senin gibiydim canım evlendim 6 ay ilişkiye giremedim ben kendim ağlaya ağlaya atlattım çok şükür doktora falan da gitmedim çevre baskısını çok iyi bilirim :(

Mrb 27 mayista adet oldum ve 9 haziranda korunma hapini bitrmeden yarida biraktim 12 haziranda tekra adet oldum oda heralde hapi biraktim diye oyle oldu ve simdi ne zamn adet olacam bilemiyorum bebek dusunuyoruz bundan 3.4 gun once kasiklarima agrilar girdi afedersiniz sumuksu akinti geldi 2 gun ve belim cok agridi bor kac gindurde yorgunluk var uykuya doyamiyorum birde bikini bolgemde sislik var acaba hamilelik belirtisimi yoksa bnami oyle geliyo ve bu kadar cabuk hamile kalabilirmiyim...

Geri