Insallh ama artik okudugum kadariyla erkn degil 12 haziran adet simdide 8 temmuzdayiz 26 gun oldu adet gununde n itibaren hayirlisi olsun ya hic ayaklarikin alti yanmazdi bir is yapim yaniolar resmn ya ben vucudumd birsey ariomyada vicudum bni yaniltio

hm bak ben geçen hafta kaybettim bebeğimi hamileyken bende mide bulantısı ve çok baş ağrım vardı adetime 1 kala test yaptım pozitif çıktı ama bu ayda ben bu belirtileri hiç kafama takmadım adet olcam ya da olmıcam demedim sende takma hayırlısıysa zaten Rabbim verir bebeşini

mrb hanımlar ben yeni katıldım aranıza.. 10 gün önce adetim bitti bugün müthiş bi sancıyla uyandım sağ kasığımda böyle adet sancı gibi agrı bu sıcakta belime polar battaniye sarıp yattım adet dönemindeki gibi oldum aynı sonra uyuyakalmışım.. hiç böyle birşey olmamıştı nette de hamilelik belirtisi olabilir vs yazınca meraklandım bu kadar erken belirti olur mu? tecrübeli arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var.. şimdiden teşekkürler

arkadaslar bn uc bucuk yillik ewliyim mayis31 de 7hafta 6gunluk bebegime dusuk yaptim fakat hala hasta olmadim sadece midem bulaniyor kasiklarima ve mideme ara ara agri giriyor bas donmem oluyor ates basiyor yemek yiyemiyorum ilk gebeligimde goguslerim sismisti diger belirtilerin hepsi vardi ama goguslerim suan agrimiyor yinede hamile olabilirmiyim

Bi aylık evliyim 9 gun once eşimle iliskiye girdik yani adetime bi hafta kala gunum gecti suanda bel ağrısı ve kasik agrisi var hafiften mide bulantm var ne yapmaliyim acaba hamilemiyim

Geri