gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yarın hamilelik kan testi yaptıracağım BETA HCG diyorlar adına acaba aç karınamı yapıyılor yoksa tok karınamı arkadaşlarım yaptıranlardan bilgi rica ediyorum ?

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açlık tokluk durumu BHcg değerini etkilemez.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

5. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

aç-tok farketmez canım :)

*BİRİCİK* bunu beğendi.
hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik kan testi nasıl yapılır

hamilelik kan testi nasıl yapılır

Hamile olduğumu anlamak için kan testi yaptıracağım ama öncesinde gebelik testi yaptırayım diyorum. Bu testi nasıl yapıyoruz arkadaşlarım. Teşekkürler.
  2. hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

Kızlar hamilemiyim diye kan testi yaptırdım da hamile değilsin diyor testte acaba bu test yanlış çıkar mı acaba testi çok mu erken yaptırdım. Bu arada adetimin üzerinden 5 gün geçti kızlar ne olur yardım edin. Hamiş olmak istiyoruuuuum :S
  3. Hamilelik Kan testi fiyatları

Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  4. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  5. hamilelik kan testi ne zaman nasıl yapılır buyrun arkadaşlar

hamilelik kan testi ne zaman nasıl yapılır buyrun arkadaşlar

hamilelik kan testi aç karına mı yapılır hamilelik kan testi sonucu hamilelik kan testi değerleri hamilelikte kan testi değerleri hamilelikte kan testi nasıl yapılır hamilelik kan testi aç karnınamı yapılır gebelik kan testi aç karnınamı yapılır hamilelikte kan tahlili hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Hamile kalmak için bir çok yöntem denediniz ve nihayet hamile kaldınız. Lakin hamilelikte...

Sayfayı Paylaş