gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik öncesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mide sancısı sabit kalıyor fakat sancı ara ara sıklaşıyor akıntı koyu beyaz şekilde geliyor bunun iki gün üst üste baş dolan ması mide bulantısı bel ağrıları oluyo bunun sebebi olarak gebe diye bilirmiyiz

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli misafirimiz. Sadece mide sancısı akıntı ve baş dönmesi bel ağrıları tek başına gebelik belirtisi olarak görünsede bunlar yetmeyecektir. Adet döngünüze 2-3 gün kala BETA HCG test yaptırmanız, hamile olup olmadığınızı daha net olarak ortaya koyacaktır diye düşünüyoruz.
    Saygılar.

hamilelik öncesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Öncesi Muayene

Hamilelik Öncesi Muayene

gebelik öncesi muayene hamilelik öncesi muayene gebelik röntgen hamilelik röntgen gözden geçirmeniz gerekenler tedavisi Hamilelik Öncesi Muayene Normal koşullarda bir bayanın düzenli olarak yılda bir kez jinekolojik muayeneden geçmesi ve temel sağlık taramalarının yapılması gerekmektedir. Bunların başında vajinal smear testi ve meme ultrasonografisi gelmektedir. Hamile kalmaya karar veren...
  2. Hamilelik Öncesi Gözden Geçirmeniz Gerekenler

Hamilelik Öncesi Gözden Geçirmeniz Gerekenler

hamilelik öncesi gözden geçirmeniz gerekenler tedavisi Hamilelik Öncesi Gözden Geçirmeniz Gerekenler Anne ya da baba olmak, hayatınızın akışını değiştirecek büyük bir olaydır. Hamile kalmadan önce yapacağınız bazı planlar ve değişiklikler sayesinde, daha sağlıklı birhamilelik geçireceğiniz muhakkaktır. Sağlıklı bir yaşam tarzı, siz ve bebeğiniz üzerine büyük ve olumlu etkiye sahiptir....
  3. Hamilelik Öncesi Beslenme Rehberi

Hamilelik Öncesi Beslenme Rehberi

Hamilelik Öncesi Beslenme Rehberi Bir aile olmaya karar verdiğiniz anda yapacağınız bir sağlıklı beslenme programı, gelecekte hiç şüphesiz çocuğunuza faydalı olacaktır. Sağlıklı beslenmekçocuğunuz doğmadan önce onun için yapacağınız en önemli şeydir ve inanın onun için güzel bir oda hazırlamaktan çok daha faydalıdır.İdeal olarak hamile kalmadan en az 3ay-1yıl önce beslenme durumunuz en iyi...
  4. Hamilelik öncesi grip aşısı hamilelikte bebeğe zarar verir mi?

Hamilelik öncesi grip aşısı hamilelikte bebeğe zarar verir mi?

hamilelikte öksürük zararlımı gebelikte öksürük bebeğe zarar verir hamilelikte grip bebeğe zarar verirmi verir mi ateş verirmi Grip virüslere bağlı olarak oluşan boğaz ağrısı, nezle, öksürük ve halsizlik ile seyreden bir rahatsızlıktır. Solunum yolu ile bulaşan hastalık 3-5 gün sonra belirti vermeye başlar. Hamilelikte grip enfeksiyonuna yakalanmak, anne ve bebek sağlığı açısından genellikle...
  5. Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Kızlar selamlar, ben hamileliğin adet öncesi belirtilerini araştırıyorum ama net bir bilgiye emin olun ulaşamadım. Baktım burası kadın sitesi ve herkes hamileliğinden bahsediyor. Dedim bilse bilse buradaki bayan arkadaşlarım bilirler. Kızlar ben 1 yıldır bebek bekliyorum. Bu ay hiç olmadığı kadar takibimi güzel yaptım. Yumurtlama günümü inanılmaz güzel tespit ettim. Gerçi hamile olma ihtimalim...

Sayfayı Paylaş