Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

canım senı uzmak ıstemem ama belkı bos gebelıktır tabıkı ınsallah deıldır ama sıkma ,uzme kendını bu daha kotu kendıne dıkkat et allaha emanet ol haberlerını beklıoruz

canım bence sen bı arastırma hastanesıne gıt yada bır ıkı doktora daha gorun ama bunları bı an once yap eger gercekten dusuk yapıosan kurtaj olman gerek yoksa sanada zararı olabılır allah yardımcın olsun

ya canım benim gittiğim zaten araştırma hastanesi.aynı doktor 3 gün önce sağlıklı ve 6-7 haftalık dedi,bugün kese de bebeği göremedi,ama kese sağlıklı küçük olduğundan görünmüyor dedi.valla aklım karmakarışık,öğretmenlik atyinim çıktı göreve bile başlayamıyorum.ç.kkale küçük yer.doğru düzgün dr yok napsam kafam karıştı:(

canderya aynı olay benimde başıma geldi ilk gittiğimde kese göründü 5 haftalık hamilesin dedi drum 15 gün sonra tekrar gittim karından epey bi baktı bebeği göremedi bayağıda sıkıntıya girdi sonra dedi alttan bakıcam müsaden varmı tabii dedim bu arada yanlızmı geldin falan diye sohbet ediyordu benle ki anladım kötü bir durum varr alttan ilk baktığında göremedi epey uğraşt sonra ohh dedi işde burda sende bak çok korktum dedim bende dedi hiç unutamam o anı lakin benim kanamam yokdu gelelim deamına bazılarının rahim yapısından ddolayı bu durum yaşanabiliyor dedi ayrıca bebekde çok küçük oluyor inşş seninkide böyle bir durumdur....Allah yardımcın olsun canım....

çok saol esra.umarım ama artık ümidim gittikçe azalıyor.çünkü hcg değerim iki gün önce 3330 iken bugün sadece 3399 olmuş.zaten bu değere göre dr bana düşük var dedi.ama aynı günün sabahı kese sağlam düşük yok dedi.
ben şimdi gidipte nasıl kürtaj olayım.olamam ki. doktorlarda hemen kürtaj diyip çekiliveriyolar.
halen kanamam var ama kese daha düşmedi,yani her tuvalette bakıyorum gözümden kaçması mümkün değil.
kafam çok karışık.
başka dr a da gidicem.çok moralim bozuk.
allah yardım etsin,çok zor bişeymiş:(

canım ne diyeyim ki bilmiyorum aslında sinyallerni kahverengi kanamlarla vermiş ve kimse gel müşahede altında tutalım dememiş yat dememiş sabah iyi demişler akşamına düşüyor alalım demişler...her şey Allahtan ama tedbirde alınmamış sen çok ırpınmışsın ama yardım eden olamamış....

evet esracım halen de bişey belli değil.bu akşam başka dr a gidicem ve yarın tekrar hcg me baktırıcam.duruma göre kürtaj olucam:(

canderyacım bende ne diyeceğimi bilemiyorum ama herkesin dediği gibi bende önce iyice bi araştırman kanısındayım... Benim dr.umda ilk önce ilaç kullanımından dolayı keisnlikle kürtaj dediii ve benim moralim alt üst oldu birkaç dr'a danıştım tahliller yapıldı gayet normalim şuan.. Dilerim rabbimden seninde herşeyin normal gider... Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın..... Yüreğini ferah tut ve bu dönemde hep olumlu düşünmeye çalış emin olki faydası olacak ve allahın izni ile bebişine birşeycik olmayacak....

Buarada benim halaaaa hastanede tahlil koşturmacam sürüyor.... karaciğer emzimlerim yüksek çıkmıştı yaaa dr. dahiliyeye yönlendirdi içh ast. uzm. baktı testler yapıldı herşey normal sadece gebeliklerde bazen karaciğer emzimleri yükselebilirmiş cuma gününe kadar folik asidi kullanmayacağım cuma günü kont. var eğer herşey normal çıkarsa folik asid kullanımı son olacak... değer yine yüksek çıkarsa karaciğer ultrasonu çekilcek ... bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...... Işık ve sevgi ile kalınız....

Buarada benim halaaaa hastanede tahlil koşturmacam sürüyor.... karaciğer emzimlerim yüksek çıkmıştı yaaa dr. dahiliyeye yönlendirdi içh ast. uzm. baktı testler yapıldı herşey normal sadece gebeliklerde bazen karaciğer emzimleri yükselebilirmiş cuma gününe kadar folik asidi kullanmayacağım cuma günü kont. var eğer herşey normal çıkarsa folik asid kullanımı son olacak... değer yine yüksek çıkarsa karaciğer ultrasonu çekilcek ... bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...... Işık ve sevgi ile kalınız....

Kızılım çok sevindim canım herşey buraya kadar iyi çok şükür sonuna kadarda iyi olur temennisindeyim Allah hepimizn yardımız olsun

Geri