Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

bu akşam kürtaj oldum,çünkü kese bozulmuş kanama başlamış.dr iki ay ara ver sonra dene dedi.allah sağlıklı bebek nasib etsin...

bu akşam kürtaj oldum,çünkü kese bozulmuş kanama başlamış.dr iki ay ara ver sonra dene dedi.allah sağlıklı bebek nasib etsin...

canımmmm inan çok üzüldüm ... allah hayırlısı ile iki ay sonra sağlıklı bir şekilde gebe kalman dileğiyle.. Kendine çok dikkat et kanamaların ve ağrıların olabilir ani ve sert hareketlerden kaçın... Çok geçmiş olsun.....

canım çok geçmiş olsun bende çok üzüldüm bencede biraz bekle ve hemen tekrar dene seni yeniden sağlıkla aramızda görmek dileğiylee.... ve unutma her ne sebeple kanaman olursa olsun istirahat et hiçbişi yapma....ve yine sağlıkla....

desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.umarım bundan sonraki gebeliğim sağlıklı olur. bu 2. düşüğüm olduğu için 3.gebeliğiminde düşük olmasından korkuyorum.
gittiğim bugün kü yani kürtajımı yapan dr gata'da eğitim almış ve kendini iyi eğitmiş bir dr'a benziyor.ve daha 33 yaşında yani son teknolojiyle eğitim almış olması güzel.
bugün baya bi konuştuk. 3. gebeliğe başlamadan folik asit desteği ve bebe aspirini gerekirse hergün iğne ile gebeliği desteklemeye çalışabiliriz dedi.
bunun sebebide kanın pıhtılaşması normal olsada gebelikte anormalleşebildiğinden bebeği besleyen damarların tıkanmasına neden olup beslenememesine bağlı düşükler olabiliyormuş.
o nedenle böyle bir tedavi uygulayabiliriz.
daha bugün kürtaj oldum,biraz zaman geçsin bu konuları iyice konuşup tedaviyi uyguluycaz.
allah herkese hayırlı evlat versin,hamile olanlarada kolaylık ve biran önce sağlıklı bebişini kollarına almayı nasip etsin.
bu arada benim gibi kürtaj olupta 2 ay yada daha sonra hamile kalan var mı?

canım burda çoğumız ilk hamileliğimizi yaşıyoruz ama çevremde bu şekilde hemen hamile kalanlar var 3.de artık daha temkinli olursun ve inşallah bişi olmaz bu kezz hakkında hayırlısı olsun canım...

canım çok geçmi olsun allah yardımcın oldun. olabilir canım ama hemen hamile kalmanın iyi olmadığını duymuştum. yanlış duymşta olabilirim. güzel araştır bende doktorunun sözünden çıkma. işte bazı durumlar hamilelikte değişebiliyormu demekki.

bu konuda biraz araştırıp tekrar hamile kalıcam.3.yü şansa bırakamam.en doğru zaman olmalı.
sevgiyle kalın.

CANIM çok geçmiş olsun bende ilk bebeğimi düşürdüm ve 9 ay sonra hamile kaldım acele etme doktor en az 6 ay diyor bebek için rahimin toparlanması gerekiyormuş inşallah bir daha böyle şeyler yaşamazsın ...

Geri