Hamileyim Anneyim Soru Sor

sağolun kızlar moralimi düzeltiyorsunuz daha annemle ablama söylemedim ancak sizlerle paylaşıyorum.iyiki varsınız melekler oğlumada sizler için dua ettiriyorum kelimeleri beceremesede amin diyo.selinnn bende seni tebrikk ecerim sen dr gittinmi.

sağolun kızlar moralimi düzeltiyorsunuz daha annemle ablama söylemedim ancak sizlerle paylaşıyorum.iyiki varsınız melekler oğlumada sizler için dua ettiriyorum kelimeleri beceremesede amin diyo.selinnn bende seni tebrikk ecerim sen dr gittinmi.

teşk ederim.test yamak için gittim.haftaya gel ultrsayona bakalkım dedı.sen de tedırgın olma.daha cok küçük.bekle bıraz .ama cok sevındım adına da

ya benim bu adam herşeyde ii hoşta biraz duygusuz kütüğe benziyo hem ikinci çocuğu kendi istedi oluncada hiç böyle mutluluk belirtisi göstermedi acaba içinden mi yaşıyo bilemedim yani gerçi oğlumdada öyleydi ama insanın yaşı ilerledikçe sanırım iyice geçim derdine düşüyo ben çocuk diyorum o bide ev alsaydık diyo ben hamileyim diyorum bu sene işler çok iydi diyo aman bildiğin kütük be yasizlerdede oluyomu kızlar.yada herşey normal bizler hamile kalınca daha bi fazla ilgi bekliyos heralde.:d014:

kızlar ben bişi düşündüm böle cüz paylaşsakta kişi sayısına göre bi haftada olur iki haftada olur hatim indirsek.önce en uzun bekleyipte gebe kalamayanlar için hiç bebeği olmayanlar için.tek tek hatim indirsek olmamı eltimin arkadaşının yanlış hatırlamıyosam 14 sene bebeği olmamış o hafta kararvermişler o kadın için hatim inirmişler kadın bunu duyunca çok sevinmiş ama o olmucana alıştırmış kendini ama allahım çoğunluğun sesini duymuş kadın o ay adeti geçince bi umut diye test yapmış ve tatatam hamile kalmış.maviye söledim eeğer katılım olursa yapılır dedi.katıl ak isteyen olursa cüzleri paylaşırız bı yazının altına katılmak isteyenler yazsın.

selamlar arkadaşlar tüm hamişere hayırlı ve sağlıklı bebişler diliyorum.. henüz hamiş olmayanlarada kısa sürede hamişilik diliyorum... ben 6 haftalık hamileyim ama kandaki beta hcg değerlerim 1-2 hafta önden gidio sizce çoğul gebelikmidir bilgisi olan yazarsa sevinirim 4-5 gün sonra kalp atışlarını dinilcez beişimizin ozaman belli olur gerçi ama bu düşünce beynimi kemirio :)))

selamlar arkadaşlar tüm hamişere hayırlı ve sağlıklı bebişler diliyorum.. henüz hamiş olmayanlarada kısa sürede hamişilik diliyorum... ben 6 haftalık hamileyim ama kandaki beta hcg değerlerim 1-2 hafta önden gidio sizce çoğul gebelikmidir bilgisi olan yazarsa sevinirim 4-5 gün sonra kalp atışlarını dinilcez beişimizin ozaman belli olur gerçi ama bu düşünce beynimi kemirio :)))

hamiş kaldıktan sonra da tedirginlikler bitmiyor.merak etme anormal bı durum yoktur bence.kalp atışlarından sonra tam bellı olur.kötü düşünme.ben de 5 haftalık hamişim benim de bıraz kahverengi az bişey akntım oldu.bende tedırgınım sen de oldumu öyle bişeyy.bilgin var mı normal mıdir..

bendede akıntı oluyor ama sarı renkli kahverengi hiç olmadı geçen test yaptırdım kötü bişi yokmuş ama kahverengi akıntıyı bi doktora göster doktor hiçbir akıntı sebepsiz olmaz dedi bana ama emininm kötü bişi değildir cnm çünkü 4-5 haftalardA yerşelmeden dolayı otarz akıntılar olabiliyormuş

Geri