Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

Merhaba arkadaslar ben 11 haftalik hamileyim bende hazimsizlik sorunlari var yediklerimi hazmederken kusacak gibi oluyorum fenalik geliyo ve mide bulantilarim hala devam ediyo tabi oteki haftalara gore biraz daha iyiyim sanki hic gecmeyecekmis gibi hissediyorum :( ... ya arkadaslar bir de ben kizmi oglanmi cok merak ediyorum yaaa boyle nasil anlasildigi hakkinda bi bilgisi olan var mi?? tabi ultrasondan once..
cnm merhaba...
ben de 11 haftlk hamileyim ve midemle aram berbat,,hazımsızlık bende de var,,midem gece gündüz bulanıyor,,tam hafifledi diyorum ertesi gün tekrar başlıyor ,,artık fenalık geldi valaa geçse de bi nefes alsam ,,
yani şunu dicem ; SENNİ ÇOK İYİ ANLIYORUM ....
ama geçicek diolar o zaman geçer :D beklielim :D:D

bi dee haftaya ense kalınlığı testim var nasıl oluo bilgilendiri misiniz beni :S

ozgecım ense kalınlıgı yanı ıkılı tarama testının bı parcası bebegın ulturasyonda ense kalınlıgına bakıolar bunu bebekte down sendromu var mı yok mu ona bakıolar canım korkulacak bısey deıl yanı bı de sende 3-4tup kan alıolar ve bu sonucları karsılastırıp bebegın durumunu belırlıolar ınsallah ıyı haberler verırsın canım bıze
pelencım sana da kabızlık ıcın ev yapımı kompostoları onerırım sagolsun kaynanam hamılelıgımın ılk aylarında bol bol yaptı ve ıcırdı bu sayede hıc kabızlık cekmedım ozellıkle kayısı kompostosu ıc canım umarım sendede ıse yarar:esra::esra:

esra nerelerdesin canım... bi ara ceeee de .. meraklanıyorum seni görmeyince.. :D

ceeeeee:D cnm çok teşekkür ederim beni düşünüp ilgilendiğin için bebeişimde bende çok şükür iyiyiz bu araa boya badana temizlik ve bebeğim için alışveriş derdindeyimmm çokkk işim var yaniiii çokkk derken haftaya memlekete orduyaa gidicem bi kaç hafta yokum yanee kızlar kendinize ii bakın haa ben gelene kadar doğuran olursa haber versin:D:D

bi dee haftaya ense kalınlığı testim var nasıl oluo bilgilendiri misiniz beni :S

özgecim ense kalınlığı sonucu o gün verililyor kan tahlili için bi kaç gün bekliyorsun en azından bizim buralarda:D diyeceğim şu ki eğer bebeğin ense kalınlığı 2.5 ve altı ise kan değerlerinde normal geliyor bebekte sorun olmuyor ense kalınlığıda test sonucunda nt değeri olarak veriliyor...

özgecim ense kalınlığı sonucu o gün verililyor kan tahlili için bi kaç gün bekliyorsun en azından bizim buralarda:D diyeceğim şu ki eğer bebeğin ense kalınlığı 2.5 ve altı ise kan değerlerinde normal geliyor bebekte sorun olmuyor ense kalınlığıda test sonucunda nt değeri olarak veriliyor...
çok teşekkür ederim esracıkk :D

ceeeeee:D cnm çok teşekkür ederim beni düşünüp ilgilendiğin için bebeişimde bende çok şükür iyiyiz bu araa boya badana temizlik ve bebeğim için alışveriş derdindeyimmm çokkk işim var yaniiii çokkk derken haftaya memlekete orduyaa gidicem bi kaç hafta yokum yanee kızlar kendinize ii bakın haa ben gelene kadar doğuran olursa haber versin:D:D

ikinizinde iyi olduguna sevindim canım kendine ve bebişine çok iyi bak...
Hayırlı yolculuklar..
.. tamam yeni doğuranlar bölümüde açarız artık :D:D:D

Geri