Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

ben kanda gebelik testi yaptıktan sonra sonucun pozitif olduğunu görür görmez hastaneye gittim.. Ve dr direk ultrasonda baktı...

slm meleklerım aranızda ıkız gebelık olan varmı acaba netten ıkız gebelıklere bakıyodum kafama takıldı degerlerın 2 gun ıcerısınde 2kattan fazla artması gerekıyormus benımkısındede fazla artıs olunca ıster ıstemez aklıma geldı 13.gun 63.08 di 15 gun 177.66 tekıl veya cogul gebelık oldugunu nasıl anlıyacagım acaba fıkrı olan varmı gorusuruz kızlar ıyyı geceler

tesekurler ozgecım bellımı bebegının cınsıyettı Allah analı babalı versın senınkısınıde olmayıp cok ısteyenlerede tattırsın mevlam bu duyguyu benım 8 yasında bır oglum var bu ıkıncı olucak kısmetse ılk hamılelıgım 16 yasımdaydım pek anlayamadım sadece bulantılar aklımda kalmış senın ılk bebegınmı acaba canım gorusmek uzere
ooo sen çok küçücükken anne olmuşsun :) bnm ilk bebeğim..12 hafta oldu bnm dee yeri gelmişken deneyimli hamilelere soralım bakalım...tam 1 hafta sonra kontrolüm var cinsiyeti belli olurmu kii :):)

slm meleklerım aranızda ıkız gebelık olan varmı acaba netten ıkız gebelıklere bakıyodum kafama takıldı degerlerın 2 gun ıcerısınde 2kattan fazla artması gerekıyormus benımkısındede fazla artıs olunca ıster ıstemez aklıma geldı 13.gun 63.08 di 15 gun 177.66 tekıl veya cogul gebelık oldugunu nasıl anlıyacagım acaba fıkrı olan varmı gorusuruz kızlar ıyyı geceler
yaw ben 5 haftalıkken doktora gittim de ultrasondan gördük bebeğimizi..bu senn doktor nie bakmadıki ?? sen de rahatlamış olurdun..şimdi 50 tane soru gelir aklına,,,

oyle oldu valla ozgecım gormeyınce ultrasonla ınanasımda gelmıyo acleye getırdı benı galıba ısrarla soyledım ultrasona gırmek ıstedıgımı ıkı hafta sonra gel kalp atıslarınıda dınlerız dedı bakalım baska bı doktora dahamı gıtsem acaba

firdevscim valla bana sorarsan sen başka bir doktora git ultrasondan baktır için rahatlasın ben evde kendim test yaptıktan sonra gittim doktora test bile istemeden direk ultrasondan baktı 5 haftalık hamilesin hayırlı olsun dedi ayrıca keseye bakmaları gerekiyor diye biliyorum dış gebelikmi değilmi kese normalmi seninki nasıl bir iş anlamadım
valla?

ayrıca selam kızlar herekese gülgüzelinin de sesi çıkmıyor doğurdumu neyaptı yoksa:D bu arada sizlere bir haberim var benim ufaklık bize şaka yapmış:D aslında erkekmiş:D bu kes sonuç%100:D

slm kızlar az once doktordan geldım ultrasonla baktı bebek kesesını gordu cok kucuk bakalım ayyın 25 de tekrar gıdıcez buyyuyebılıyormu dıye benım gec dollenme olmuş artık ıcm rahatladı bıraz keseyı gorunce sımdıde buyyuebılecekmı endışesı var nekadar zormus onceden hamıle kalmaya calısıyordum sımdı bebek nasıl ıyyımı endıselerı var onumdedı bırkac ayı atlassam hayırlısıyla Allah saglıklı bebek versın herkese hoscakalın

ayrıca selam kızlar herekese gülgüzelinin de sesi çıkmıyor doğurdumu neyaptı yoksa:D bu arada sizlere bir haberim var benim ufaklık bize şaka yapmış:D aslında erkekmiş:D bu kes sonuç%100:D
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
hay allh yaa :laugh::laugh::laugh::laugh: bakalım bnmki neler yapcak :D:D

slm kızlar az once doktordan geldım ultrasonla baktı bebek kesesını gordu cok kucuk bakalım ayyın 25 de tekrar gıdıcez buyyuyebılıyormu dıye benım gec dollenme olmuş artık ıcm rahatladı bıraz keseyı gorunce sımdıde buyyuebılecekmı endışesı var nekadar zormus onceden hamıle kalmaya calısıyordum sımdı bebek nasıl ıyyımı endıselerı var onumdedı bırkac ayı atlassam hayırlısıyla Allah saglıklı bebek versın herkese hoscakalın
hmm taam işte ...senin ilk gittiğin doktorda iş yokmuş :D
öle çok senaryolar da yazma kendi kendine...herşey yolundadır,,,mide bulantıların başlamadan tadını çıkar :D:D

Geri