Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

esracım senın adına cok sevındım sonunda kesınlesmesı ıyı olmus adını ne dusunuosun sımdı tüüüüüüüüüh benım ısım (efsa) güme gıttı :dil::dil::dil::dil: allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın herkese canım bende 11 gun sonra doktora gıtcem kızımı gorcem veeeeeeeeeeeeeeee 32.haftasında olcak o zaman yanı hayırlısıyla 8.ayıda doldurcaz teyzelerı bu aralar bıraz sancı yapıo gecelerı uyuyamıorum sonrada ruh gıbı dolanıorum ortalıkta yaaaaaaaa kabızlıkta basladı nefes almak felan zorlastı daha 8.5 haftası var 40 hafta olmasına sona yaklastıkca zaman gecmıor zaten bu gebelıgın bı bası zor oluo bı de sonu zaman gecmek bılmıoooooooo yaaaa
allah hamılelıgının baslarında olanlara sabır versın ve bu anların tadını cıkarsınlar :esra::baby::esra::baby:

Son düzenleme:

hmm taam işte ...senin ilk gittiğin doktorda iş yokmuş :D
öle çok senaryolar da yazma kendi kendine...herşey yolundadır,,,mide bulantıların başlamadan tadını çıkar :D:D
slm ozgecım cok takıntılı bı kısılıge sahıp olunca ınsan aklına gelmedık kalmıyor normalde de oyleyım zaten bıde hamıle olunca aşırıya gıttıgımın farkındayım ama elımde degıl oncelerı ılaç kullanıyordum bu hastalıgım yuzunden bebek ıstemeye baslamadan bı kac ay once bıraktım ve bu hale geldım ınan kı cok rahatsızlık yapıyor bende ama kurtulamıyorum tesekurler canım verdıgın destek ıcn ıyyıkı de buraya uyyeyım burdan aldıgım yorumlar rahatlatıyo benı hoscakal canım

firdevsicim takıntılarını çok iyi anlıyorum benimde vardı bir çok takıntım değişen hormon düzeyi düşüncelerimizi ele geçiriyor hiç dert etme cnm her şey yolunda gidicek merak etme:D

esracım senın adına cok sevındım sonunda kesınlesmesı ıyı olmus adını ne dusunuosun sımdı tüüüüüüüüüh benım ısım (efsa) güme gıttı :dil::dil::dil::dil: allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın herkese canım bende 11 gun sonra doktora gıtcem kızımı gorcem veeeeeeeeeeeeeeee 32.haftasında olcak o zaman yanı hayırlısıyla 8.ayıda doldurcaz teyzelerı bu aralar bıraz sancı yapıo gecelerı uyuyamıorum sonrada ruh gıbı dolanıorum ortalıkta yaaaaaaaa kabızlıkta basladı nefes almak felan zorlastı daha 8.5 haftası var 40 hafta olmasına sona yaklastıkca zaman gecmıor zaten bu gebelıgın bı bası zor oluo bı de sonu zaman gecmek bılmıoooooooo yaaaa
allah hamılelıgının baslarında olanlara sabır versın ve bu anların tadını cıkarsınlar :esra::baby::esra::baby:
sorma cnm yaa şimdilik kayra var aklımda bakalım hayırlısı demek sancıların var cnm ya çok geçmiş olsun bak şimdi bende tedirgin oldum hay allah neyse birazdada sabır cnm ne kaldıkii şurda:nazar:

ayrıca selam kızlar herekese gülgüzelinin de sesi çıkmıyor doğurdumu neyaptı yoksa:D bu arada sizlere bir haberim var benim ufaklık bize şaka yapmış:D aslında erkekmiş:D bu kes sonuç%100:D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D ciddimisiiiiiiiiin esra çok sevindim canım ben erkek isterken sana nasibmiş :D:D

firdevsicim takıntılarını çok iyi anlıyorum benimde vardı bir çok takıntım değişen hormon düzeyi düşüncelerimizi ele geçiriyor hiç dert etme cnm her şey yolunda gidicek merak etme:D
tesekurler esra burdan cok guzel destek alıyorum ıyyıkı varsınız kızlar Allah yardımcımız olsun

esracım oglun oluyormus galıba hayırlısı olsun ılk bebegınmı benımkısı ıkıncı olacak bır oglum var 8 yasında bakalım bu ne olucak saglıklı olsun da ama benım gonlum bıraz kız ıstıyor bakalım hayırlısı

esracım korkma bu sancılar cok agrılı deıl vucudum kendını doguma hazırlıor az kaldı hayırlısıyla kızımı ecrınımı kucagıma almama allahım hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın
bu arada cıdden gulguzelı ortalıkta ne zamandır yok kac haftalıktı o ya :baby::baby::baby:

arkadaşlar bu aralar biraz yoğunum onun için yazamıyorum ama sizleri takip ediyorum benim 33 hafta bitti allahın izniyle benimde bir çok şey kafama takılıyor özellikle doğum konusunda normalmi sezeryanmı karar veremiyorum şimdilik herşey normal diyor doktorum tabi asıl 36 37 haftalarda belli oluyormuş sezeryanmı normalmi arkadaşlarımdan sezeryan yapanlar var bazıları memnun bazıları değil normal doğum yapanlarda aynı arkadaşlar dua edelim hakkımızda hayırlısı olur inşallah son günler gerçekten geçmiyo allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasiiip etsin inşallah ....

Esracım, bebeğiniz size ne güzel süpriz yapmış.. Hadi bakalım erkek annesi olacaksın demekkii.. (geleceğin kayınvalide adayı esracık) Alah gönlüne göre versin... İnşallah acele edip pembişleri almadınız demi??? Allaha emanet ol, kolay doğumlar diliiyorum...

Geri