Hamileyim Anneyim Soru Sor

Ben de baktım çin takvimine erkek çıktı.Bu çin takviminin tutma olasılığı % kaç acaba.Ben kız istiyodum ama neyse sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun yeter :)

hayalcim :D:D kimse rabbimden başka %100 garanti veremez ama buradaki hamiş birkaç melek ve ben.. Birde iki arkadaşımın çin takvimi doğrulandı canım
...

tabii belkide bu bir inanış ama doğruluğu da var .. Rabbim hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın sağlıkla kusursuzca

:cry: :cry: kızlaaaaaaaaaaaaar benim bulantılarım yine başladıııııııııııııııııııııı :S:S.S
dün geceden beri hiç uyumadım dahaaa pffffffffffff
Canım benim senin ayına kadar bulantıların kesilmesi gerekmiyor mu yav .Zaten sancın vardır bir de bulantıyla mı uğraşıyorsun canım benim.Benim bile bulantım kalmadı gibi bişet.Allah allah bi doktoruna danış bakalım normal miymiş:hamileyim:

:D:D selam efsuncum... evet 27.ci haftamızdayız.. çok şükür bugünlere gelmek gerçekten hem çok güzeldi hemde benim açımdan yorucu ve kimi zaman can sıkıcı olaylarla karşılaştım... Amiiin canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi, cinsiyetmiz kız... minik melek geliyor aramıza yani... İsmimizde Kumsal memnun olduk teyzeleri... :D:D :hamileyim:

selam canım . maşallah . Rabbim sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah canım .
ne güzel küçük fındık gibi bir kız . ben kız çocuklarını çok seviyorum .
ismide çok güzel maşallah . nazar değmesin
şimdiden Allah bağışlasın

:cry: :cry: kızlaaaaaaaaaaaaar benim bulantılarım yine başladıııııııııııııııııııııı :S:S.S
dün geceden beri hiç uyumadım dahaaa pffffffffffff

ay canım benim yaa ALLAH yardımcın olsun . o mide bulantılarınsan benimde var uyuyamadım sabah 4te dikti beni . şimdi yine var . 3. ay sonuna kadar biter diye umut ediyorum inşallah geçer ama neyapalım herşey yolunda gitsin bebişler iyi olsunda yeterki
az kaldı inşallah sabret canım . umarım hemencik geçer bulantıların bir daha gelmez

Canım benim senin ayına kadar bulantıların kesilmesi gerekmiyor mu yav .Zaten sancın vardır bir de bulantıyla mı uğraşıyorsun canım benim.Benim bile bulantım kalmadı gibi bişet.Allah allah bi doktoruna danış bakalım normal miymiş:hamileyim:

hayalcim maşallah 9 haftalık olmuş bile miniğin. doktora gittinmi kesenin görünmesi için. gittiysen kaçıncı haftanda göründü . ben bu hafta gitmedim . haftaya gidicem daha net görünür diye . birde ev taşicaz. 2 kat üste . p.tesi salı ancak çıkarım tam olarak . sanırım perşembe -cuma giderim doktora . ozaman 6 hafta 6 günlük falan olucak . görünür değilmi kese ? inşallah herşey yolundadır . biraz endişeleniyorum

arkadaşlar aramıza yeni katılanlar hoşgeldiniz,ben yarın gidiyorum 37 haftalık oldu kızım kontrolüm var adada oturduğum için doğum yapana kadar gelmeyeceğim yarın belli olacak normalmi sezeryanmı dua edin kızlar hayırlısı ile bebeklerimi kucağımıza alalım gelince görüşürüz tabi ne zaman gelirim allah bilirinşallahj kızım çok bekletmez beni evimden uzak olmak hiç hoşuma gitmiyor ama mecburum burada doğum olmuyo dualarınızı eksik etmeyin sizlerde allaha emanet olun.....

arkadaşlar aramıza yeni katılanlar hoşgeldiniz,ben yarın gidiyorum 37 haftalık oldu kızım kontrolüm var adada oturduğum için doğum yapana kadar gelmeyeceğim yarın belli olacak normalmi sezeryanmı dua edin kızlar hayırlısı ile bebeklerimi kucağımıza alalım gelince görüşürüz tabi ne zaman gelirim allah bilirinşallahj kızım çok bekletmez beni evimden uzak olmak hiç hoşuma gitmiyor ama mecburum burada doğum olmuyo dualarınızı eksik etmeyin sizlerde allaha emanet olun.....

Gülgüzelim allah yardımcın olsun canım.. inşallah istediğin gibi normal doğum yaparsın .. Ama öncelikle sen ve kızın sağlıklı olun o bize yeter...
Allaha emanet olun canım....

Geri