Hamileyim Anneyim Soru Sor

Canım benim senin ayına kadar bulantıların kesilmesi gerekmiyor mu yav .Zaten sancın vardır bir de bulantıyla mı uğraşıyorsun canım benim.Benim bile bulantım kalmadı gibi bişet.Allah allah bi doktoruna danış bakalım normal miymiş:hamileyim:
Hayalcim bulantılar ilk üç ayda baş gösteriyor onları çektim....
Ama 28-32 haftalar arasında da kimi bayanlarda olabiliyormuş, geceden beri uykusuzum allahım kabus gibi bu bulantılarrrrr :S:S
doktorum zaten gecen haftalarda hazırlıklı ol tekrar bulantılar başgösterebilir demişti...
Mide yanmaları,bulantılar varis basur vs... bunlar bu haftalarda çıkarmış

Hayalcim bulantılar ilk üç ayda baş gösteriyor onları çektim....
Ama 28-32 haftalar arasında da kimi bayanlarda olabiliyormuş, geceden beri uykusuzum allahım kabus gibi bu bulantılarrrrr :S:S
doktorum zaten gecen haftalarda hazırlıklı ol tekrar bulantılar başgösterebilir demişti...
Mide yanmaları,bulantılar varis basur vs... bunlar bu haftalarda çıkarmış
Hmm anladım canım yaa Allah kolaylık versin inşallah yakın zamanda düzelir en azından bulantılar geçer.Allahtan benim pek azaldı şu sıralar yoksa sıcakta hiç çekilmez canım seni çok iyi anlıyorum.Ben de kısmetse pazartesi doktora gidicem çok merak ediyorum ne diyecek acaba :)

ayyy canlarım benimya allah hepineze analı babalı sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsinnn inş.birgün bende inş.bu paylaşım alanında olurum.

Hmm anladım canım yaa Allah kolaylık versin inşallah yakın zamanda düzelir en azından bulantılar geçer.Allahtan benim pek azaldı şu sıralar yoksa sıcakta hiç çekilmez canım seni çok iyi anlıyorum.Ben de kısmetse pazartesi doktora gidicem çok merak ediyorum ne diyecek acaba :)

Canım benim inşallah doktorun sana dilediğin tüm güzel şeyleri söyler...
Sıcaklar hakikatten hiç çekilmiyor heleki benim için ...

SLM MILLET
HAYALCIM TASARIMLAR GERCEKTEN COK SEVIMLILER CANIM,BENDE SALI GUNU HASTANEYE GITCEM VE KIZIMI GORCEM HAYIRLISIYLA SANIRIM ARTIK HAFTALIK GITCEM YANI TAHMINIM O 35.HAFTA SALI GUNU BITIO DA ARTIK GECELERI FELAN UYUYAMIORUM VE MIDE BULANTISI KUSMALAR ARA ARADA OLSA TEKRAR BASLADI AYAKLARIMA HIC BI AYAKKABI GELMIO IKI NUMARA BUYUDULER ESIMIN EV TERLIKLERINE EL KOYDUM :puhas:
ALLAHA EMANET OLUN :amigo::amigo::amigo::amigo::amigo:

SLM MILLET
HAYALCIM TASARIMLAR GERCEKTEN COK SEVIMLILER CANIM,BENDE SALI GUNU HASTANEYE GITCEM VE KIZIMI GORCEM HAYIRLISIYLA SANIRIM ARTIK HAFTALIK GITCEM YANI TAHMINIM O 35.HAFTA SALI GUNU BITIO DA ARTIK GECELERI FELAN UYUYAMIORUM VE MIDE BULANTISI KUSMALAR ARA ARADA OLSA TEKRAR BASLADI AYAKLARIMA HIC BI AYAKKABI GELMIO IKI NUMARA BUYUDULER ESIMIN EV TERLIKLERINE EL KOYDUM :puhas:
ALLAHA EMANET OLUN :amigo::amigo::amigo::amigo::amigo:

delikızcım hayırlısı ile bir an önce kızını kucağına almanı dilerim canım...
O mide bulantıları ara ara bendede başladıııı :S:S dr. sordum bunlar olacak gebeliğin son aylarındada baş gösterebiliyor bulantılar dedi :(
benim ayakkabı konusu zaten 6. ayımda bitti maalesef bende çünkü albümim var zaten normalde şişiyor ee bide üstüne hamilelik olunca hepten şişti :D
anca terliklerle idare ediyorum :D

kendine çok iyi bak canımmm :kiss:

Melekler bişi merak ediyorum hani bu şişmeler oluyormuşya gebelikte acaba bunları önlemenin bir yolu varmı yoksaa herne yapılırsa yapılsın şişiliyormu acabaa ?? çok merak ediyorum şişlik olmadan hamilelik ggeçirilebilirmi ???

Geri