Hamileyim Anneyim Soru Sor

Ahh biz de 29 haftaları felan görebiliriz işallah. Sağlıkla...

Walla bana öyle geliyo ki sanki günler haftalar ağır çekim ilerliyoooo:)

canımmmm inan haftalar ağır işliyor ama bir bakıyorsun kiii minik meleklerimiz doğuvermiş hatta büyüyorlar... :)
İnan önümüzdeki yıl gebelik hikayelerimizi konuşuyor olacağız ahhh diyeceğiz zaman ne çabuk geçtiiii :)

Benim daha dün gibi aklımda gebelik testinde 2 çizgiyi görmem ve sevinçten nutkumun tutulması :D:D

kızlar gebelıgımın sonuna gelırken uykusuzluk bas gosterdı ne yaptıysam uyuyamıorum artık uykusuzluktan gozlerım agrıo surda 5 hafta kaldı kızımın gununun dolmasına ve ben sımdıden cok yorgun ve uykusuzum ona gecelerı nası bakcam ılgılencem bılmıorum bı cozum soyleyın lutfen ya yoksa bu uykusuzluk canıma okuyacak bu durum esımıde etkılıo ıkı ıs yappıo ve benım yuzumden o da gecelerı uykudan uyanıo yanı kızlar durumum cok vahım yardımlarınızı ve onerılerınızı beklıorum:e015:artık uyumak ıstıorum yaaaaaaaaaaa

kızlar gebelıgımın sonuna gelırken uykusuzluk bas gosterdı ne yaptıysam uyuyamıorum artık uykusuzluktan gozlerım agrıo surda 5 hafta kaldı kızımın gununun dolmasına ve ben sımdıden cok yorgun ve uykusuzum ona gecelerı nası bakcam ılgılencem bılmıorum bı cozum soyleyın lutfen ya yoksa bu uykusuzluk canıma okuyacak bu durum esımıde etkılıo ıkı ıs yappıo ve benım yuzumden o da gecelerı uykudan uyanıo yanı kızlar durumum cok vahım yardımlarınızı ve onerılerınızı beklıorum:e015:artık uyumak ıstıorum yaaaaaaaaaaa

delikızcım bende son 2 gündür uyuyamıyorum.. bebiş gündüzleri sanki benim inadıma uyuyor geceleri kıpır kıpır beni uyutmuyor :123: gözlerim kanlı kanlı dolaşıyorum 2 gündür bende...
Benim uykusuzluklarım erkenmi başladı neee :S

annem rezene iç dedi gece yatmadan önce ama ben dr. danışmadan bişi yapmak istemiyorum yarın sabah randevum var bakalım dr. soracağım.. sana bilgi veriririm canım...

:emzirme:allah kolaylık versin hepimize :S
benm de 4 ayım bittim haaala mide bulantılarım geçmedi..cuma randewum var bakalım neden oluomuş bu !
hmm bi de cinsiyet öğrencem artık :D:D meraktayım fenaaaaaaaaaaa:A

slm kızlar nasılsınız takip ediyorum ama yazamıyorum ben 5 haftalık hamileyim ultrasonda kese göründü 15 gün sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi dr ama ben 1 ay sonra gidim diyorum bişey olurmu sizce çok ultrasona girmek bebeğe zararlı diyolar doruluk payı nedir sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum yardım edin banaa

bi zararı olsa doktor gel demez die düşünüyorum .... bana da çok sölediler ultrasona sık girme die ama doktor kontrole çağırıyor,,zararlı olsa çağırmaz herhalde...bence bunlara çok takılma cnm DOKTOR NE DİOSA OOOOOOOO:11:

slm kızlar ben geldim uzun zamandır takip edemiyordum sizleri özlemişim:))) millet uyuyamıyormuşş duyduğuma göre çok ilginç bende tersine uyusam uyusamm hiç kalkmasam o kdr ağırlaştıki vücudum kalk demeseler ben doğuma kadar uyurum:))) bu arada 33 hafta 4 günlük oldu bizim bebiş hayırlısıyla bi geçse zamannnnn....

slm kızlar ben geldim uzun zamandır takip edemiyordum sizleri özlemişim:))) millet uyuyamıyormuşş duyduğuma göre çok ilginç bende tersine uyusam uyusamm hiç kalkmasam o kdr ağırlaştıki vücudum kalk demeseler ben doğuma kadar uyurum:))) bu arada 33 hafta 4 günlük oldu bizim bebiş hayırlısıyla bi geçse zamannnnn....
ooooooooo esracım hoşgeldinnnnn :D

Geri