Hamileyim Anneyim Soru Sor

bebeğe yarayacak bana kilo yapmayacak şeyleri yemeye çalıştım tatlım. ama son haftalarda nefsime hakim olamıyorum. sürekli acıkıyorum. ilk 6 ay neredeyse hiç hamur işi yemedim mesela. abur cubur çikolata falan da yemedim ama son zamanlarda kaçırırıyorum:)

walla süpersin ne diim.. o kadar dayanmissin artik sonuna geldik arada olur öyle kacamaklar.. ;)

canım ya ben dün geceden beri yürürken çok zorlanıyorum. aşağı doğru baskı yapıyor sanki. sende de oluyor mu bu ağrılar. korkmaya başladım. dr a da yeni gittim ama belli olmaz ki:(

evet cnm bende de var ben de korkuyordum, seni duyunca rahatladim biraz, extradan kuyruk sokumumda da baski hissediyorum. Bir de bebek hareketleri artinca asagiya baya baski yapiyor bazen cnm cok yaniyor.. Idare edicez artik, dinlenince gectigi icin endiselenicek bisii yok sanirim. Ama o anda insan acaba mi? demeden edemiyor. Idare edicez fistik!

Artik bebek gelse bile korkucak bisii yok nasilsa, icini rahat tut! öptüm

merhaba kızlar hamile t-şörtlerinden aldım ben hepsi çok şirin isteyen varsa yardımcı olabilirim çünkü çok uygun fiyata aldım piyasada fiyatı uçmuş durumda isteyen bana özelden ulaşsın

evet cnm bende de var ben de korkuyordum, seni duyunca rahatladim biraz, extradan kuyruk sokumumda da baski hissediyorum. Bir de bebek hareketleri artinca asagiya baya baski yapiyor bazen cnm cok yaniyor.. Idare edicez artik, dinlenince gectigi icin endiselenicek bisii yok sanirim. Ama o anda insan acaba mi? demeden edemiyor. Idare edicez fistik!

Artik bebek gelse bile korkucak bisii yok nasilsa, icini rahat tut! öptüm

kilosu artsın biraz daha tatlım. zaten nasıl bakıcam diye endişe ediyorum:) biraz önce bir yazı okudum bu haftadan itibaren bebek aşağı indiği için nefes almanızda rahatlama olur falan yazıyordu. benim nefes almamda hiç problem olmadı ki zaten hep aşağıdaydı . tek sorun mesaneye baskı yapmasıydı:laugh:
sende nefes darlığı mide şikayeti falan var mı? aşağıda taşımanın en büyük avantajı bu sanırım:)

kilosu artsın biraz daha tatlım. zaten nasıl bakıcam diye endişe ediyorum:) biraz önce bir yazı okudum bu haftadan itibaren bebek aşağı indiği için nefes almanızda rahatlama olur falan yazıyordu. benim nefes almamda hiç problem olmadı ki zaten hep aşağıdaydı . tek sorun mesaneye baskı yapmasıydı:laugh:
sende nefes darlığı mide şikayeti falan var mı? aşağıda taşımanın en büyük avantajı bu sanırım:)

cnm bir kac hafta öncesine kadar deerin derin nefes alma istegim oluyordu, midem de de yanma ve mide suyumun yemeklerden sonra agzima gelmesi sorunlari cok oluyordu ama sanki son zamanlarda azaldi gibi, ama mesaneye baski olayi bende de var, cok sik idrara gidiyorum, ölüyorum mutlaka girmem lazim dedigimde bile azicik geliyor. :)

kızlar bende 28+2 haftalık hamileyim,şu ağda konusunu ne yapıyorsunuz?ben hep yıllarca ağda yaparak temizlenmeye alışkınım ama şimdi o bölgeye erişemiyorum.dışarıyada yaptırmak istemiyorum.mecburen sanırım jiletle alıcam ama istemeye istemeye olacak.doğumda rahat etmet istiyorum ama ,doğum sonrasıda hemen sezeryan sonrası hemen ağda olmuyormuş.yani madem sonrada yapamayacağım şimdiden kendimi zora sokmayayım diyorum.bir süre jilete alışayım diyorum.siz neyapıyorsunuz acaba fikir verirseniz sevinirim:)

kızlar bende 28+2 haftalık hamileyim,şu ağda konusunu ne yapıyorsunuz?ben hep yıllarca ağda yaparak temizlenmeye alışkınım ama şimdi o bölgeye erişemiyorum.dışarıyada yaptırmak istemiyorum.mecburen sanırım jiletle alıcam ama istemeye istemeye olacak.doğumda rahat etmet istiyorum ama ,doğum sonrasıda hemen sezeryan sonrası hemen ağda olmuyormuş.yani madem sonrada yapamayacağım şimdiden kendimi zora sokmayayım diyorum.bir süre jilete alışayım diyorum.siz neyapıyorsunuz acaba fikir verirseniz sevinirim:)

tatlım ben dışarıda yaptırıyorum ağdayı bence en doğrusu da bu. hijyenik bir yer olduktan sonra sorun olmaz ki. jiletle de alsan karnından dolayı zorlanmayacak mısın? bir de o çok daha çabuk uzayacak daha çok uğraştıracak. hamilelikte zaten azalıyorlar jiletle başını derde sokma derim ben. sezeryan da olsa iyileşme süresi geçinceye kadar çıkmaz ağda yaptırırsan.

Geri