Hamileyim Anneyim Soru Sor

slm kizlar bende 34+6 gunluk hamileyimm..Allah izin verirse bi oglum olcak
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım. hemen hemen aynı zamanarda doğum yapıcaz sanırım.

ben hala doğum çantamı hazırlamadım. hazırlayanınız var mı? Allah korusun erken geliverse perişan olucam:shootout:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım. hemen hemen aynı zamanarda doğum yapıcaz sanırım.

ben hala doğum çantamı hazırlamadım. hazırlayanınız var mı? Allah korusun erken geliverse perişan olucam:shootout:
cnm bende hazırlamadım 34+3 gunluk benım bebişimde cantayı hazırlamadıgım gıbı bebişin kıyafetlerınıde yıkamadın utulemedım cnm dedıgın gıbı gelırse perısan oluruz cnm artık haftaya hazırlarım galıba

kızlar bende 28+2 haftalık hamileyim,şu ağda konusunu ne yapıyorsunuz?ben hep yıllarca ağda yaparak temizlenmeye alışkınım ama şimdi o bölgeye erişemiyorum.dışarıyada yaptırmak istemiyorum.mecburen sanırım jiletle alıcam ama istemeye istemeye olacak.doğumda rahat etmet istiyorum ama ,doğum sonrasıda hemen sezeryan sonrası hemen ağda olmuyormuş.yani madem sonrada yapamayacağım şimdiden kendimi zora sokmayayım diyorum.bir süre jilete alışayım diyorum.siz neyapıyorsunuz acaba fikir verirseniz sevinirim:)

cnm ben en son 34 üncü haftamda aynay yaptim ama benim karnim cok büyük degildi, simdi gene aynayla yapmayi düsünüyorum, cünkü jiletle cok cabuk cikiyor 2 günde bir ugrasmaktansa dogumdan önce yaptim mi bir süre idare eder beni. Senin sezeryan olacagin kesin mi?

Kizlar benim de 36+3 günlük. Ben bebegin ilk partida ihtiyaci olacagi seyleri coktan yikayip ütüledim, Kendi cantama da en gerekli seyleri evraklari, terlik , gecelik, corap ve ic camasiri koydum bir kac tane.. Daha tam hazir degil ama olur da acil bi durum olursa en azindan elimin altinda bir kac bisii var. Elimiz ayagimiza dolasmasin diye..
Bence siz de artik önümüzdeki haftadan sonra baslayin yawastan, Belli olmas bu cadilarin ne zaman gelecegi :D

bebeğin kıyafetlerini yıkadım ütüledim ama çantaya yerleşmedi henüz. kendim içinse sadece bir pijama ve sabahlık hazır şimdilik:( iç çamaşırı konusunda ne yapıcam ne tarz bişey alıcam bilemiyorum.biberon emzik falan koymak gerekir mi sizce?

ben ılk hamılelıgımde 2 3 ay once hazırlamıstım gelıp gıdıp ona bakıyordum kafayı yıyecektım ha sımdı gelecek ha geldı dıye bunda bıraz agırdan alıyorum hersey hazır sadece cantaya koyulacak benım kıyafetler bebişinkide haftaya hazır olur artık

iç çamısırı pamuklu al canım bıberon ve emzık goturme bence zaten verdırmıyorlar acıl bısey olurda sen emzıremezsen ordan verıyorlar bıberonu

saol canim hepimiz isalla saglikla aliriz bebislerimizi..bende daha yikamadim utulemedim canta bekliyo icine koyulmalarini bu hafta sonuna halledicem isalla

tatlım ben dışarıda yaptırıyorum ağdayı bence en doğrusu da bu. hijyenik bir yer olduktan sonra sorun olmaz ki. jiletle de alsan karnından dolayı zorlanmayacak mısın? bir de o çok daha çabuk uzayacak daha çok uğraştıracak. hamilelikte zaten azalıyorlar jiletle başını derde sokma derim ben. sezeryan da olsa iyileşme süresi geçinceye kadar çıkmaz ağda yaptırırsan.
haklısın canım aslında karnım çok büyük olmasada oraya egilmek bile zor geliyor ama bilemedim işte,dışarıya aldırmak istemememin sebebide yıllarca aldırdığımda benim orası hassas olduğundan yaptıkları sir ağda sebebiyle derileri soyulup birkaç gün kendine gelemiyordu,normal ağdada yapılmıyor nedense .bu sebeble şimdi hassas bir dönemde enfeksiyon kapsın istemiyorum.dediğin gibi jilette de tam temizlik olmuyor aslında.bilmiyorum bakalım ne yapıcam hala karar veremedim:)

Geri