Hamileyim Anneyim Soru Sor

Jelibonum.. Canım yeni gördüm hamiş oldugunuuu.... ve buna çok ama çoookkk sevindim... Demekki can çıkmadıkca ümit kesilmezmiş.. Alllahıma sükürler olsun yaa cok sevindim canım... Allahım isteyen herkese nasip etsin... :humble: yaa çook sevindim canım ..... Allahım tamamına erdirsin..

saol canım evet tıp dunyası saolsun tabiki önce rabbimin izni tüm isteyen herkese nasip etsin rabbim

jelibonnn inanmıyorum yaaa hamişsin demek :) nasıl sevindim nasıl mutlu oldum anlatamam canım allahım tamamını erdirsin yaa bu süper haberrr inan bebişinin olmasını isteyenlerden birisiyimdim inan çook sevindim :) :) :)

jelibonnn inanmıyorum yaaa hamişsin demek :) nasıl sevindim nasıl mutlu oldum anlatamam canım allahım tamamını erdirsin yaa bu süper haberrr inan bebişinin olmasını isteyenlerden birisiyimdim inan çook sevindim :) :) :)

çok saol canım allahım isteyen herkese nasip etsin tüm hamilelere sağlıklı gebelik ve kolay doğumlar nasip etsin inşallah ya ben 12 haftalığım napçam ne zaman hissederiz senin ne kadarlık neler yaşıyosun kimse bişey paylaşmıyor yaa

çok saol canım allahım isteyen herkese nasip etsin tüm hamilelere sağlıklı gebelik ve kolay doğumlar nasip etsin inşallah ya ben 12 haftalığım napçam ne zaman hissederiz senin ne kadarlık neler yaşıyosun kimse bişey paylaşmıyor yaa
:) amin canım inşallah canım biz tam 20. haftamıza girdik ben daha yeni yeni kıpırtılarını hissediyorum canım sankş et seyrimesi gibi oluyor :) sorunsuz bi gebelik gecirirsen iyi gecer senin nasıl geciyor? sormak istediğin ne cnm? :ehi:

jelibon bizim senle gebelik haftamız birbirine yakın...birlikte paylaşabiliriz sıkıntımızı....benimde ara ara oluyor agrılarım doktora sordum normal dedi.kanama olmadıktan sonra korkma dedi..oyüzden korkma cnm...peki sen cinsiyetini ögrenebildinmi..

Canim anne sutunden vazgecme ben yurdisindayim burda hastaneler kanser hastasi dolu ozellikle cocuklar korkunc.Buyuk sebebi mamayla buyuyorlar anneler emzirmiyo burda bagisiklik sistemi guclenemiyo tamam cocuk doyuyo fakat mamadan anne sutunden alabileceklerini alamiyo doymasi onemli diyorsanız mama verin bagisiklik sistemi zayif kalsin mamanin icinde binbir kimyasal koruyucu maddeyi verin bebeginize aman olsun siz etrafa karsi hava atabilesiniz mamadan sisimis bebeginizle hazir mamalar hazir pureler tembel isi daha sonra keske ugrassaydim kolaya kacmasaydim demeyin doktorlar oneriyo bedava ornek veriyor cunku komisyon alıyorlar .Annelerimizin akillarini kullanmasi dilegi ile

canım çok doğru ama sütüm yeterli değil bebeğim aç kalıyo..istemeyerekte olsa hazır mama kullanmak zorundayım..sütüm olsun diye herşeyi yapıyorum..elimden geldiğince mamaya yüklenmiyorum..o kadar içim acıyoki..aslında sütüm vardı ama kayınvalidemin sayesinde geri gitti..stres olmamaya çalışıyorum anne sütünü cidden etkiliyo..inşallah bir mucize olur ve sütüm ilk günki gibi olur :(

canım çok doğru ama sütüm yeterli değil bebeğim aç kalıyo..istemeyerekte olsa hazır mama kullanmak zorundayım..sütüm olsun diye herşeyi yapıyorum..elimden geldiğince mamaya yüklenmiyorum..o kadar içim acıyoki..aslında sütüm vardı ama kayınvalidemin sayesinde geri gitti..stres olmamaya çalışıyorum anne sütünü cidden etkiliyo..inşallah bir mucize olur ve sütüm ilk günki gibi olur :(
Canım sütünün yetersiz olduğunu nasıl anlıyorsun?ben her sıktığımda süt geliyor ama korkuyorum bende kesilir diye yada yetersiz olur diye ama yetersiz olupta anlamamaktan korkuyorum.yeme düzenim bozuldu eksik öğün yiyorum yada yetersiz besleniyorum ve bende strese girmiştim doğumdan sonra.merak ettim şimdi umarım hemen görüp yazarsın.

canımmmm yaa öyle bi heyecanla okudum ki anlatamam ben eskileri okadar çokz özlüyorum kiii fatoş sen selzeh mrs.m desen duygum sultan yaz güneşi yaz esintisi ela butterfly yaaa ne kadar güzeldi bixzim dönemimizz hepiniz hayırlısyl Hmiş kaldınız çogunuz doğum bile yaptınız.hikayen öyle hoşkii sana ne güzel bi anı oldu bu cnm:)inşş kızınla çok gü<zel anlşacaksınız="" annesii="" kokla="" yerime="" onuu.bu="" arada="" duanda="" beni="" unutmadığın="" için="" çok="" teşekkürler="" fıstığımm.allahım="" bu="" güzel="" duyguları="" isteyen="" herkese="" nasip="" eylesinn.kendine="" ve="" bebişine="" dikkat="" et="" grşz="" inş="" cnmmmm[="" quote]="">
BERRANURcanım benim bende çok özlüyorum geçen yazki konuşmalarımızı ,belli mi olur yine öyle bir araya gelir konuşuruz inşallah. umarım sende en kısa zamanda hamiş kalırsında senin hikayelerinide dinleriz.çok öptüm seni.
</zel>

Son düzenleme:
canım çok sevindim.Allah sağlıklı uzun ömürler versin.Ne güzel bebişine kavuşmuşsun.Benim kız nazlı çıktı hala bekliyorum ben :)
Canım benim çok teşekkür ederim.büyütüyoruz işte yavaş yavaş.sen doğum yaptın mı acaba.yaptıysan sende detaylı bi şekilde anlat muhakkak,umarım sende saglıkla sıhhatle bebişine kavuşursun.öptüm...

Geri