Hamileyim Anneyim Soru Sor

arkadaşlar göbek düşünce rahimde kayıyomş oda çocuk olmamasına engelmş doğrumu sizce
Merhaba; bu göbek düşmesi çok yaygın bir durum fakat bu göbek düşmesinden anlayanlar göbeği 10 dakika içerisinde yerine getirebiliyor diye biliyorum... Ve bildiğim kadarıylada rahme yaptıgı baskıdan dolayı gebeliğide etkileyebiliyormuş... Yani tedavisi olan bir durum.. Acil şifalar diliyorum..kesinlikle hafife alınmaması gereken bir rahatsızlıktır. en büyük nedeni ani bir şekilde ağır bir şeyi kaldırmaktır.Belirtileri: iğrenç bir mide ağrısı, yenilen herşeyden sonra kusma, ağır ishal ( ki rahatsızlanan kişiler çoğunlukla ishal olduklarını dşünürler ) ve müthiş halsizliktir. en basit ve etkili çaresi şu şekildedir:rahatsız kişi sırt üstü yere yatar. çok sıcak değil, ama soğuk da olmayan bir tas suya, sabun değdirilir ve karın kısmına sürülür. ( bu işlem hem karnı ısıtmak hemde kayganlaştırmak içindir. ) tedaviyi yapacak kişi sağ ve sol el parmakları birbirinin üstüne gelicek şekilde, eliyle kişinin göbeğinin sırası ile sağ - orta - sol kısımlarını sığar. ( kaygan göbeğin üzerine bastırarak aşağı doğru eli sürüme işlemi ) bu işlem yapılırken, hem tedaviyi gören hem de tedaviyi uygulayan kişi, mideden gelen ve aşağı doğru inen sıvının seslerini guluk guluk şeklinde duyacaktır. bu işlem bir süre yapıldıktan sonra, bir bez, göbek deliğinin üzerine örtülür. tedavici kişi baş parmağını bez üzerinden göbek deliğinin içine sokar ve bir yöne çevirir. ( bez, mikrop kapmasını önlemek içindir. ) göbeğin bu işlemden sonra " tık " ettiği görülecektir. kişi 2 dakika daha o şekilde yatar ve ayağa kalkar, eski ağrısız hayatına döner. tüm bu işlemin tamamı en fazla 10 dakika sürer ve kesinlikle acısızdır. yaratacağı en fazla etki gıdıklanmakır. bu işleme halk arasıda göbek sığamak denir.

slm arkadaşlar ben yeni katıldım çokdandr burayı takip ediyordum hamile kalabilmek için. şimdi 6+6 günlük hamileyim. dişime kanal tedavisi yaptırmam lazim daha doktoruma gitmedim ama bilgisi olan varsa yardimci olabilirmisiniz çok zordayım.

arkadaşlar bende bugün öğredim hamile olduğumu çok mutluyum allahım isteyen herkese nasip etsinnnnnnnnnnn

Meraklanma Tülay kasik agrisi olmasi normalmis,bir arkadasimda hamile onunda ayni sorunu var doktoruna sormus ve cok normal oldugunu söylemis,bence hic telas etmene gerek yok..Tekrar tebrik ederim arkadasim Allah banada nasip eder insallah ve tüm isteyenlere....

kızlar size bişi sorucam benim adetim 24 haziranda olucaktı ama bu ay erken leknme şeklinde kanamam oldu ama öyle ne kan gibi işte kavrengi gibi biraz öncede baktım krem rengine döner gibi olmuş benim addet,im normalde en az 5 gün geçer yani düzensiz ama hiç bir zaman erken gelmedi acaba üstüne görmüş olabilirmiyim benim gibi olan varmı şaştım kaldım benim allah bağışlasın bir çocuğum var yani stres yapmıyorum hani stresten falan diye düşünmedim am bilemedim bide sizlere soruyum dedim cvplarınız için şimdiden tşkler.

slm arkadaşlar ben yeni katıldım çokdandr burayı takip ediyordum hamile kalabilmek için. şimdi 6+6 günlük hamileyim. dişime kanal tedavisi yaptırmam lazim daha doktoruma gitmedim ama bilgisi olan varsa yardimci olabilirmisiniz çok zordayım.

canım çok tebrik ederim hoşgeldin aramıza rabbim tamamına erdirsin inş

arkadaşlar bende bugün öğredim hamile olduğumu çok mutluyum allahım isteyen herkese nasip etsinnnnnnnnnnn

hayırlı olsun güzelim inş sende sağ salim kucağina alırsın meleğini

kızlar size bişi sorucam benim adetim 24 haziranda olucaktı ama bu ay erken leknme şeklinde kanamam oldu ama öyle ne kan gibi işte kavrengi gibi biraz öncede baktım krem rengine döner gibi olmuş benim addet,im normalde en az 5 gün geçer yani düzensiz ama hiç bir zaman erken gelmedi acaba üstüne görmüş olabilirmiyim benim gibi olan varmı şaştım kaldım benim allah bağışlasın bir çocuğum var yani stres yapmıyorum hani stresten falan diye düşünmedim am bilemedim bide sizlere soruyum dedim cvplarınız için şimdiden tşkler.

tatlım çok geçmiş olsun inş kötü bişi yoktur biraz zaman geçsin test yap bakalım rabbim gönlüne göre versin

yumurta ile sperm birlestikten sonra hücre cogalarak gelisiyorken yani bu tip hafif kanamalarin mümkün oldugunu okumustum ben,yinede her ihtimale karsi doktorunla görüsmeni tavsiye ederim cnm. Allah gönlüne göre versin insallah..

Geri