gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi zayıflama ilaçları yasak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Söylemeye utanıyorum ama tam 100 kiloyum :( Acilen incelmek istiyorum,bunun için ilaç ta kullanacam.Ama bazı ilaçları sağlık bakanlığı yasaklamış sanırım,bunlar hangileri?

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
hangi zayıflama ilaçları yasak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinir sisteminide zayıflatan bitkisel zayıflama ilaçları

Sinir sisteminide zayıflatan bitkisel zayıflama ilaçları

Bitkisel zayıflama ilaçları kullanarak 11 ay içinde yaklaşık 20 kilo zayıflayan kadınlarda, sinir sistemi dengesizliklerinin meydana gelebildiği saptandı. Bitkisel zayıflama ilaçlarının vücutta B1 vitamini (thiamin) eksikliğine yol açarak, karbonhidrat metabolizmasını etkilediği, bununda istem dışı göz kaymasına ve yürümede dengesizliğe neden olabildiği belirlendi. Aynı durumun, alkoliklerde...
  2. Zayıflama ilaçlar

Zayıflama ilaçlar

Diyet ve spor yapmadan hapla zayıflamak ölümcül sonuçlara yol açabiliyor. Piyasada, kilolarından kurtulmak isteyenlere yönelik satılan zayıflama ilaçları ciddi sağlık riskleri taşıyor… “Bir günde iki kilo verebilirsiniz” ya da “Aç kalmadan, diyet ve spor yapmadan bir haftada 3 beden incelebilirsiniz” benzeri cümlelerle tanıtımı yapılan zayıflama ilaçları ölüme davetiye çıkarıyor… Hemen hemen...
  3. Yasak Olan Zayıflama Hapları Hangileri

Yasak Olan Zayıflama Hapları Hangileri

zayıflama hapları, ilaçları, yasaklanan, zayıflama ilaçları, hakkında detaylı bilgiler Kilo vermek isteyenlerin imdadına koşan zayıflama ilaçları aynı zamanda sağlığınızı tehlikeye atıyor melekler...Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanan zayıflama ilaçlarının listesini paylaşıyorum sizlerle Zayıflama hapları uzun süredir zayıflamak isteyen ancak bunu bir türlü başaramayan pek çok...
  4. zayıflama ilacı

zayıflama ilacı

Kızlar aranızda Ömer Çoşkun'un zayıflama ilacını kullanan var mı ben bu gün kullanmaya başlayacağım ama ne yapsam bilmiyorum kullanan varsa bana deneyimlerini söylayabilirmi
  5. Zayıflama ilaçlarındaki Tehlike Nedir?

Zayıflama ilaçlarındaki Tehlike Nedir?

Zayıflama İlaçları Tehlikeleri Zayıflama İlaçları Zararları Bitkisel ayaklı zayıflama ilacları piyasada çok fazla artmış durumda ne yazıkki ölüme kadar götüren bu ilaçların zararları çok fazla....Bence buna bir göz atın ve bu ilacların zararları hakkında bilginiz olsun...Bu haplarla değilde daha başka zayıflama yöntemleri sunuyorum sizlere buyrun bakalım... Piyasada birçok zayıflama...

Sayfayı Paylaş