gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, boşuna hapşırırken ağız kapatmıyoruz :D:D Bakın kapatmazsak neler oluyor hahaha

2. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Iykkk :D:D Harbi böyle mi oluyo acaba :D:D

Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi Kapat Perdeyi

Hadi Kapat Perdeyi

Duygularımı, izbe odamdaki taburemden iteli çok zaman oldu… boynuma geçirilmiş urgandan yasaklar damlıyor kaygan soğuk betonlara… Çekip alsan /ölü doğumlar gerçekleşmeyecek belki çekilen bu sancılardan… Tutuklu kalan binlerce kelime vuracak kendini sahillere ve hiçbir yaşanmışlık bu kadar nedenli olmayacak çığlıklarımda…kendi uygarlığımın çöküşü değil bu sahnede gördüklerim… İki uygarlığın...
  2. Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç sebepler uğruna onu elden kıskandım tutun benim elimden yanardağlara atın yakın yakın aklımı günahımı çıkarın benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım 2 çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç...
  3. Dolar haftayı kaçtan kapattı?

Dolar haftayı kaçtan kapattı?

İstanbul ve Ankara serbest piyasalarında alınıp satılan döviz türlerinin, bugün itibariyle alış, satış ve kapanış fiyatları şöyle: Ankara'da dün akşam saatlerinde 1,4640 liradan satılan ABD doları, bugün akşam saatlerinde 1,4610 liradan işlem gördü. Avro ise 2,1050 liradan satıldı. Avro dün akşam saatlerinde 2,1210 liradan satılmıştı. Dün akşam saatlerinde 1,4486 olan avro-dolar paritesi,...
  4. Hapşırırken Gözlerimiz Niçin Kapanır?

Hapşırırken Gözlerimiz Niçin Kapanır?

hapşırırken neden gözlerimiz kapanır, sebepleri, hapşırık, açıklaması, ile ilgili bilgileri burada bulbilirsiniz Sevgili melekler, Bu sorunun cevabının sadece ''gözlerimizin çıkmaması için '' olduğunu sanmayın.Başka sebepleri de varmış..Ayrıntılar yazımızda.. Bilim insanları yaptıkları araştırmada yapılan bu göz kırpma olayının hapşırmayla alkasının olmadığını vurgulamışladır....

Sayfayı Paylaş