gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Haramiler_MAWİ DUVAR şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

gramofonda eski alaturka gramofonda eski alaturka dinle Duvarları maviye boyadım, Maviyi çok seversin Penceremde menekşeler dizili, Sularken şarkı söylersin
    Gramofonda eski alaturka,hosuna gider bilirim.
    O yaz evinin içinde,denize nazır

Sabaha kadar,bekledim seni
    Birden dalgalar dediki,gelmeyeceksin
    Dalgalar dediki gelmeyeceksin,

Birden cıktım viraneden koşa koşa indim kumsala
    Acı acı sövdüm sonra,yüzümü kırbaçlayan rüzgara

Haramiler_MAWİ DUVAR şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  3. Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Duvar Yazıları Facebook Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşlacağınız çok gü
  4. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  5. Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri

Fettah Can Duvar Sözleri de yazın bu sayfaya şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş