gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Harbiyelim, İyi ki Varsın

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

iyiki varsın kardeşim iyiki varsın kardeşim şiir doğdun şiir canim kardesim siir dogdun kardesim siir Harbiyelim...
    Benim yakışıklı, tatlı ve yüreği tertemiz kardeşim.

Sen bu dünyaya geleli 22 yıl olmuş bugün. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hep sizlere bakarak anladım, hala da öyleyim galiba. Benim minik kardeşim büyümüş, seneye teğmen oluyormuş. Kendi hayatında kendi ayakları üzerinde duracakmış ablasının bir tanesi...

Uzun süre görmemeye dayanamadığım, derin hasretler çektiren, burnumun direğini sızlatan özlemiyle, canım kardeşim... Bu hayattaki en büyük vazgeçilmezim...

Gözlerim dolu dolu yazıyorum sana, öyle özledim ki seni, az kaldı göreceğim biliyorum ama işte özledim elimde değil.

Ne sevgimi anlatabilirim, ne özlemimi belki tam olarak, bir şekilde bir yerlerde benimle aynı şeyleri hissettiğini bilsem de, beni anladığını hissetsem de. Kedi gibi sırnaşıp kucağımda yatışını özledim birtanem.

Aslında ne çok şey söylemek istiyorum sana bilsen...

İyi ki doğmuşsun, iyi gelmişsin bu dünyaya, iyi ki ben senin ablanım, iyi ki kardeşimsin, iyi ki buradasın, benimlesin, bizimlesin...

Ablan seni çok seviyor, çok hem de...

Doğum günün kutlu olsun bebeğim

Allah her daim ömrünü sağlıklı, huzurlu; bahtını yüreğin gibi temiz ve açık eylesin.

İyi ki varsın....

Ablan

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Harbiyelim, İyi ki Varsın
    her ne kadar tanışmamış olsakda ki benim Bilge'min sevgili kardeşi doğum günün kutlu olsun,dilerim ki Rabbim hayattan tüm beklentilerini yerine getirir:)

aileniz için nice güzel,sağlıklı,tebesümleri bol olan aşk dolu ömürler dilerim.

iyi ki doğdun arkadaşım mesleğinde başarılar dilerim teğmenim :)

kimmi? bilgeli Bilge'min RüYa'sı :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yüreği sevgi dolu, insanları sevmesini bilen, sitemizin Örmeni :) Bilge'nin kardeşi... Harrrrrbiyeli kardeşim.

Doğum Günün Kutlu Olsun.

Küp'ün içindeki sızıyor dışına, bal damlıyor, sevgi akıyor küp'ün dışına... Sevginiz, muhabbetiniz, birlikteliliğiniz daim olsun...

M.C

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sevgili kardeşim (yok olmadı sanki mektuba giriş kısmı gibi oldu:hhh:)
    evt baştan alıyorum:D bilgemin kardeşi bizimde kardeşimizdir. ve ablanla ne kadar gurur duysan yinede azdır eminim ki oda seninle sizinle duyuyordur çünkü sizden senden öyle çok bahsediyor ki.seni tanımıyorum ama bir okadarda tanımış bulunmaktayım.böyle güzel evlatlar yetiştirmek her aileye nasip etsin Allah:D ve senin doğum günün.böylesi özel ve güzel bir günde tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum
    bu arada sen pastayı üfle sabırsızlananlar olabilir pastayı yemek için ben daha devam ediyorum çünkü:zuha: bilgecim sen servisi halledersin sanırım:)Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

5. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım paylaşım için sağolasın

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne kadar büyük kardeş sevgisi kutluyorum sizi

Harbiyelim, İyi ki Varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Seda Sayan - İyi Ki Varsın

Seda Sayan - İyi Ki Varsın

Sen olmasan ne yapardım Düşündüm de bir başıma Sensiz nasıl katlanırdım Bunca derde acılara Sensiz nasıl dayanırdım Bu hayatın kahrına Senden aldım gücümü Sende buldum özümü Unutur muyum canım Tanıştığımız ilk günü Unutur muyum canım Bugün işte yıldönümü İyi ki varsın, sen canımsın Yoldaşımsın İyi ki varsın, hayatımsın Tek aşkımsın
  3. Emirkan - İyi ki Varsın

Emirkan - İyi ki Varsın

Ben AŞkimi Yana Yana SÖyleyemedİm YÜreĞİmden YÜreĞİne Dİnletemedİm Kara Sevda Gİzlenİrmİ SÖyle Sevgİlİm PaylaŞamazsam Senİnle ÇÜrÜr Bedenİm Sensİz Hayat Hayat Olmaz Çeker Gİderİm Benİm Canim Sevgİlİm İyİ Kİ Varsin Allahim Benden Alsin ÖmrÜne Katsin Bu Garİp Canimdan Daha Da Cansin Bende Sonradan DeĞİl, DoĞuŞtan Varsin
  4. yurdum polisimiz iyi ki varsınız

yurdum polisimiz iyi ki varsınız

Trafik polisinin müthiş anonsu... Dar ve tenha bir yolda trafikteyim. Arkamdan trafik polisi geliyor. Kırmızı ışıkta durdum. Bir süre sonra trafik polisinin müthiş anonsu geldi: ''Yol boş devam et. Kırmızı, ışığı boşver, devam et.' Acaba ehliyetimi henüz almadığımı bilse; 'Ehliyet ve ruhsat. Ruhsat tamam ehliyeti boş ver.' der miydi? Göstermelik Birkaç gün önce trafiğin çok işlek...
  5. İyi ki varsın diyebilmek

İyi ki varsın diyebilmek

Hayatımız koşuşturma içinde geçerken bazen çevremizi ihmal ediyor muyuz?Her şeye rağmen İyi ki varsın diyebileceğimiz insanlar var mı? Bu “biri” hayatınızdaki o boşlukta iyilerin derinliğini bırakmıştır. Bıraktığı derinlik de, devamında iyi damlalarını ardından getirmek de gecikmeyecek ve ”İyikiler” denizini oluşturacaktır. Bu deniz berraktır. Ayaklara batacak çakıldan ıraktır. Ne kadar...

Sayfayı Paylaş