gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bir hayldin öncesinde adın konmuş aşk dilinde ben senin sadece imkansızındım
    kelimeler tükendi de sen bitmedin bak içimde
    bunu senden beklemezdim
    hangi yalan hangi sebeb cevabın yok bitti demek
    belkide ben senin korkularındım
    zorundayım..zorundasın..hangi yolun sonundasın
    belkide sakladıgın bir şey var

biri varsa aramızda cığlıklarım yanlızlığa
    bu ayrılık akşamında gözyasıma boguldu dünya
    sorma bana sensizliği sorma bana gücün yoksa
    gelen aynı giden aynı bırak beni yanlızlığıma...

hangi yalan hangi sebeb cevabın yok bitti demek
    belkide ben senin korkularındım
    zorundayım..zorundasın..hangi yolun sonundasın
    belkide sakladıgın bir şey var...

Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...
  2. Harun Kolçak - Çok Şeyim Var

Harun Kolçak - Çok Şeyim Var

Ölüm gelme daha alma beni Anlatacak çok şeyim var Öğreneceğim yaşarken de ölmesini Yapacak çok şeyim var Yaşanacak pek çok şeyim var Ellerim hala kalem tutuyor Aşklarım yeni yeni filizleniyor Acılarım daha yeni bitiyor Alma sakın hayat beni çağırıyor Ölüm gelme daha alma beni Anlatacak çok şeyim var Öğreneceğim yaşarken de ölmesini Yapacak çok şeyim var Yaşanacak pek çok şeyim var Ölüm...
  3. Harun Kolçak - Benim Meselem

Harun Kolçak - Benim Meselem

Dün gece sokakta rastladım ona Kaderimiz getirdi bizi biraraya Gözlerimiz masumca buluştu Sonra aklım hepten uçuştu Gönül benim ona da konar buna da Bak işte bugün sen yazıldın hayatıma Hangisi doğru hangisi yanlış bilinmez Aşık olunca zaten hiç farketmez Bu benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır çizilmez Benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır...
  4. Harun Kolçak - Ağlat Beni

Harun Kolçak - Ağlat Beni

Sanma ki ben bilmiyorum oyunun kurallarını Ama tercih etmiyorum Denedim hiç tat almadım Olana kadar bekliyorum Gururdan sevgi ölür mü Yağmursuz çiçek büyür mü Bir kaç cümle son bir bakış Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden Ağlat beni sana da bu yakışır İnsan bu elbet bunada alışır Bela oldun zaten başıma Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur Gururdan sevgi ölür mü Yağmursuz...
  5. Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

bendeniz düetleri bendeniz ne olur gitme ne olur gitme yapamıyorum yapamıyorum Yalnızlığa alıştım ben Hiç yoktun sanki önceden Her şey sona erdi bak Unuttum sevgileri Bu kalbe yeniden sev diyemem Biliyorum yanlış yoldayım Yine sevdanın koynundayım Unutmuştum böylesine Dayanılmaz sarsıntıları Sana mahkumum farkındayım Anlasan da farketmez Adı böyle aşk affetmez Yüreğin unutmaz beni Kaçsan da...

Sayfayı Paylaş