gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hasbiye Duası ve anlamını paylaşın lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar mümkünse benimle Hasbiye Duası ve Hasbiye Duasının anlamını paylaşırsanız çok makbule geçer ve çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hasbiye Duası ve Anlamı

Hasbiye Duası meali

Yâ Rab! Bu âyet-i kudsiyye ile sana intisâb ederiz. Belâları def’eyle. Bizi kahrınla değil, lütuf ve kereminle terbiye et. Günâhlarımızı belâlarla değil, rahmetinle affeyle. Küfür ve zulüm ehlini başımıza musallat eyleme. Zîrâ onlarda insâf ve merhamet yoktur. Yâ Rab! Bize zulmedenlerden intikàmımızı Sen al. Bizi dînde musîbete uğratma. Dünyâyı en büyük düşüncemiz ve ilmimizin nihâyeti kılma! Bize acımayanları ve senden korkmayanları bize musallat eyleme. Âmîn.

Hasbiye Duası ve anlamını paylaşın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

Merhaba sitenizde yılın gelinlik modellerini ve düğün konularını hep açıyorsunuz düğün davetiyelerini de gördüm ama sizden ben 2012 Nişan Davetiye Örnekleri istiyorum:)
  2. Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Merhaba arkadaşlar sizden değişik hoş ve oldukça yeni sıradışı olan Küçük Mesajlar da paylaşmanızı rica ediyorum ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok tşk ediyorum sizlere.
  3. Yazlık Penye Hırka Modelleri de paylaşın lütfen

Yazlık Penye Hırka Modelleri de paylaşın lütfen

Kızlar bizim buralarda geceleri serin oluyor gece giyebileceğim Yazlık Penye Hırka Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden Yazlık Penye Hırka Modelleri için çok tşk ederim.
  4. Ramazan Avatarları da paylaşın lütfen!

Ramazan Avatarları da paylaşın lütfen!

Bu mübarek ramazan ayına özel msn ve facebook avatarlarımızı değişelim istedim ve sizden bunun için Ramazan Avatarları paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. lütfen sütlü helva tarifini paylaşın

lütfen sütlü helva tarifini paylaşın

Sütlü helva tarifi arıyorum ve istediğim gibi bir lezzete henüz ulaşamadım. Var mı sizde sütlü helva tarifi yardımcı olurmusunuz ?

Sayfayı Paylaş