gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayal ettim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

2. SU PERİSİ

SU PERİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayal ettim
    teşekkürler canım

hayal ettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayalinizdeki İş Hayal mi?

Hayalinizdeki İş Hayal mi?

HAYALİNİZDEKİ İŞ, HAYAL Mİ? Yazan: Nur Dinçel Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki çalışanların %75''lik bir kısmı hala hayallerindeki işin arayışı içinde. "Zevk alacağın bir iş bul ve hayatın boyunca bir gün bile çalışmak zorunda kalma." demiş Confucius. Bir yönden bakıldığında çok doğru bir söz aslında. Çalışanlar –yaptıkları her ne kadar ağır bir iş de olsa- sevdikleri...
  2. Et

Et

Pişmiş et görmek yahut onu yemek kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, Eti kızarttığını ya da kebap yaptığını görmek kendisinin yahut bir yakınının hastalanmasına, Kasaptan et aldığı halde onu eve götürmediğini görmek hastalıktan sonra şifaya, Kasapttan aldığı eti eve getirip, onu afiyetle yemek güzel nimetlerle rızıklanmaya, Etin parçalanarak dağıtıldığını görmek, varlıklı birinin vefatı...
  3. Gökhan Kırdar - Hayal Et

Gökhan Kırdar - Hayal Et

Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Hayal et içinden geçir beni Hayal et Gözünü yum orada bul Hayal et içnden geçir beni Hayal et Gözünü yum orada bul beni.
  4. Kuş tüyünün düşüşünü hayal et...

Kuş tüyünün düşüşünü hayal et...

Kuş tüyünün düşüşünü hayal et... Gözünü bu satırlardan bir an kaldır ve kuş tüyünün düşüşünü hayal et.. Hem havada asılı kalıyor, hem iniyor gibidir... Çok uzaktan geliyor gibi ama çok yakın gibi durur. Gökten yere düştüğü halde, düştüğünü hissettirmez sana kuş tüyü... Belki de hiç düşmez kuş tüyü. Hayır, hayır düşüyor değildir. Belki de kendisi yere doğru inmeyi, yere...
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş