gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayata isyan sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hayata isyan sözleri arıyorum isyandayım sevdiğimden ayrıldım olmayacaktı zaten ayrı dünyaların insanıydık zaten ailelerde vermezdi lütfen yardımcı olun bana.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hayata isyan sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyanım Hayata

İsyanım Hayata

isyanım hayata isyanim hayata isyanım . Hayat hep bir yolculuktu benim için,hep bir yerlere gidecek gibi durdum. Ama bir yerlere gidemedim… Hep uzakları düşündüm, hep uzakları düşledim; insanın olmadığı kıyıları… Ne kaldığım yerlere bağlanabildim, ne de gidebildim düşlediğim yerlere… Dünyaları sevdim sığdırdım yüreğime de, ben bir yere sığamadım… Bir yanımda özlemler taştı sel sel,...
  2. Hayata yönveren sözler

Hayata yönveren sözler

hayata yön veren sözler Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen (Yunus Emre) Hiçbir başarıya çiçekli yollardan ulaşılmaz LA FONTAINE Başarısızlığın kırk bin nedeni vardır bir tane mazereti yoktur. ADOLF HITLER Allah cevizi verir ama kırmasını sana bırakır. H. J. BROWN İnsan dilinin altında gizlidir. Hz MUHAMMED Korkunun kaynağı cehalettir. EMERSON...
  3. Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

2012 İsyan Sözleri İsyan ile ilgili sözler 2012 İsyan Sözleri 2012 Moraliniz çok mu bozuk melekler ? Elinizd olsa dağı taşı delip geçecek bir halde misiniz? Yapmayın, hayat yine de yaşamaya değer. Ancak haddini bildirmek istediklerinize yollayabileceğiniz, face ya da msnden paylaşabileceğiniz çok sıkı mesajlar listeledik sizlere.. :) Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun...
  4. İsyan Sözleri

İsyan Sözleri

İsyan Sözleri istiyorum isyanlardayım bunu sözlerle ifade etmem lazım kızlar yardımcı olun
  5. Yeni İsyan Sözleri facebook

Yeni İsyan Sözleri facebook

İsyan Sözleri kısa İsyan Sözleri facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook için ya da her hangi bir yerde yazmak için isyan sözleri arayan tüm arkadaşlarımıza yeni kısa isyan sözleri sunuyoruz :) biz deli rüzgarların deli dalgaların adamıyız sevdikmi destan kızdımmı KATLİAM OLURUZ hasretin acıya boğmşsa beni ; gelmezsen unutmak hakkım değil mi? SEVGIMIZI ELIMIZDEN...

Sayfayı Paylaş