gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İsyan Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İsyan Sözleri istiyorum isyanlardayım bunu sözlerle ifade etmem lazım kızlar yardımcı olun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsyan Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...
  2. hayata isyan sözleri

hayata isyan sözleri

hayata isyan sözleri arıyorum isyandayım sevdiğimden ayrıldım olmayacaktı zaten ayrı dünyaların insanıydık zaten ailelerde vermezdi lütfen yardımcı olun bana.
  3. Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

2012 İsyan Sözleri İsyan ile ilgili sözler 2012 İsyan Sözleri 2012 Moraliniz çok mu bozuk melekler ? Elinizd olsa dağı taşı delip geçecek bir halde misiniz? Yapmayın, hayat yine de yaşamaya değer. Ancak haddini bildirmek istediklerinize yollayabileceğiniz, face ya da msnden paylaşabileceğiniz çok sıkı mesajlar listeledik sizlere.. :) Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun...
  4. Yeni İsyan Sözleri facebook

Yeni İsyan Sözleri facebook

İsyan Sözleri kısa İsyan Sözleri facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook için ya da her hangi bir yerde yazmak için isyan sözleri arayan tüm arkadaşlarımıza yeni kısa isyan sözleri sunuyoruz :) biz deli rüzgarların deli dalgaların adamıyız sevdikmi destan kızdımmı KATLİAM OLURUZ hasretin acıya boğmşsa beni ; gelmezsen unutmak hakkım değil mi? SEVGIMIZI ELIMIZDEN...
  5. Yepyeni 2013 İsyan Sözleri Buyrun

Yepyeni 2013 İsyan Sözleri Buyrun

Bu konu; yepyeni 2013 isyan sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen hayat çekilmez bir hal alır, hiçbir işimiz yolunda gitmez. Neredeyse dünyaya küsecek duruma geliriz. İnsanın elinin kolunun bağlandığı, bir adım atmaya bile mecalinin kalmadığı durumlarda isyan noktasına gelebilir insan. Ancak isyan etmemek, kendini toparlama, hayata yeniden sarılmak lazımdır....

Sayfayı Paylaş