gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hazal: "Geriye Dönme" (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Türk Pop müziğinin başarılı yorumcularından Hazal, uzun bir aradan sonra "Geriye Dönme" isimli yeni albümünü Yaşar Plak etiketiyle müzik marketlere sunuyor. Toplam 9 şarkının yer aldığı albümde, bestesi Hazal'a ait 2 şarkı da bulunuyor...

Hazal - Geriye Dönme
    Görmeseydim
    Söz: Hazal Müzik: Dost Bilen Kırım
    Geriye Dönme
    Söz & Müzik: Dost Bilen Kırım
    Kuru Güller
    Hata
    Söz & Müzik: Hazal
    Uyan
    Vazgeçmedim
    Hata (Club Versiyon)
    Uyan (Akustik Versiyon)
    Vazgeçmedim (Piyano Versiyon)

Hazal: "Geriye Dönme" (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal - Vazgeçtim

Hazal - Vazgeçtim

hazal vazgeçtim Sözlerin ömre bedel Gülüşün öyle derin Sıcağın sardı beni kaçamadım Aşka aşık olmuşum Gizli yasak sularda Yalanı doğruyu ayıramadım Delirdim sandım bazen Duvarlarla konuştum Gittiği yere kadar kabullendim savruldum Sarsın beni derin kederler Aşkından Yorulmadım usanmadım ki canımdan Olmuyorsa olmuyor bilirim zaten Senden geçtim vazgeçmedimki sevdamdan Sarsın beni derin...
  2. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  3. Hazal Kaya'ya Yönetmenden Azar !

Hazal Kaya'ya Yönetmenden Azar !

hazal kaya hazal kaya adını feriha koydum hazal kaya haberleri hazal kaya hakkında 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisinde özellikle saçlarıyla dikkatimi çeken genç oyuncu Hazal Kaya hakkında , dizi yönetmeninden azar işittiği konusunda haberler çıktı melekler . Aşk-ı Memnu dizisinde ki başarısından ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı yolunda ki güzel...
  4. Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması !

Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması !

hazal kaya haberleri hazal kaya diziden ayrıldı Sevgili melekler, heyecanlı bir sezon finaliyle tatile giren Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya bildiğiniz gibi diziden ayrıldı. Yerine Merve Sarı 'nın geçeceği haberleri dolaşırken, Hazal Kaya bir paylaşım sitesine ayrılış sebebiyle ilgili bir açıklama yaptı. İşte Hazal Kaya haberleri, işte o açıklama... "Dizi ile ilgili...
  5. Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi!

Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi!

hazal kaya haberleri hazal kaya yeni dizi Sevgili melekler, bir süredir Amerika'da bulunan Hazal Kaya'nın, Gold Film'in çekeceği "Son Aşk" dizisinde oynayacağı iddia edildi.Yeni sezonun iddialı dizileri arasına gireceği söylenen Son Aşk dizisi için Faruk Turgut, Nebahat Çehre ve Aslıhan Gürbüz ile anlaşma sağladı. Hazal Kaya'nın kesin olmamakla beraber büyük ihtimalle dizide yer...

Sayfayı Paylaş