gebe
  1. Altın Ekber

Altın Ekber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hediye almak istiyorum yardım lütfen

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında Altın Ekber tarafından paylaşıldı.

merhaba yeni doğan bebeğe nasıl bir hediye almam gerekir. daha önceden bazı arkadaşlarım bana bir kaç fikir verdi fakat kafama çok yatmadı. sizlerinde fikirlerini dinlemek isterim. teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    O kadar çok seçenek var ki :) Tulum, body, el emeği yelek, hırka, mont, pantolon, battaniye, yazlık pike, bebek nevresim takımı, oyuncak çeşitleri, bilinen markaların doğum paketleri ( losyonu, kremi, şampuanı, ıslak havlusu, sabunu, kolonyası..gibi). Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

3. Altın Ekber

Altın Ekber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok değişik bir hediye arıyorum fakat sizin söyledikleriniz zaten bildiğim üzere herkesin tavsiye ettiği ürünler. ilginize teşekkür ederim.

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Madem çok değişik bir hediye arıyorsunuz o halde seçenekleri biraz daha genişletelim :) Yenidoğan adına bir fidan diktirip sertifikasını çerçeveleterek hediye edebilirsiniz. Bunun dışında isme özel bebek patikleri, gümüş mama kaşıkları, altın emzik, ninni çalan müzik kutusu, ilk diş ve saç kutuları gibi örnekler de verebilirim.

Son düzenleme: 19 Şubat 2014
    karakuzu bunu beğendi.
  5. Altın Ekber

Altın Ekber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    internette gezerken değişik ürünler gördüm bu sitedeki ürünlerden sizce hangisi hediye olarak alınır. tavsiye vermenizi rica ederim. sevgiyle kalın,

Ekli Dosyalar:

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kapi süsleri cok hos. Hani ileride hatira olarak saklamakta mümkün onlari :)

7. Altın Ekber

Altın Ekber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet doğru söylüyorsunuz fakat hediye amaçlı alacağım için sadece fikir almak istiyorum insanlardan

Hediye almak istiyorum yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hediye Almak İsteyen İçeri

Hediye Almak İsteyen İçeri

Arkadaşlar sizin için süper bir yer çoğu insan için hediye almak büyük bir kabusa dönebilir.Sizi "acaba ne alsam" derdinden kurtaran bir hediye arama motoru. Hediye alınacak kişinin yakınlık, samimiyet, cinsiyet, yaş gibi özelliklerini seçerek arama yapabilir ve en doğru hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi hazır özel gün...
  2. bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen!!!!

bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen!!!!

maddi yardım istiyorum arkadaşlar selam,87doğumluyum ve annem babam ayrı 90dan beri babamı görmüyorum,hiç bir şekilde maddi ve manevi destek görmedim. nafaka bağlanmış ama ödememiş,bizimkilerde hiç üstüne düşmemişler.annem de hakkını aramamış ve o adamın da canına minnet hiç bir şekilde ulaşmaya kalkmadı bana.şuan açık adresi yok elbette elimde,emin değilim ama bulunabileceğini duydum. benim...
  3. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  4. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.
  5. Sevgilime hediye almak istiyorum yardım!

Sevgilime hediye almak istiyorum yardım!

anlamlı ve kullanabileceği bişey olsun öneriler rica ediyorum

Sayfayı Paylaş