gebe
  1. karanlıqlar_prensesi

karanlıqlar_prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hem yaşlı hem cimri koptum ya=)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında karanlıqlar_prensesi tarafından paylaşıldı.

koptum ya cimri tiyatro metni cimri oyunu metni yaşlılarla ilgili tiyatro yaşlılar ile ilgili
    ayyh bitiyorum bu yaşlılara ama bu defaki baya bir cimri yaneler neler yaptı bir görsenizneyse ben konuya dalayım şimdi 56 yaşında pekde yaşlı sayılmaz ama emekli ögretmen bir teyze var bizim binada ama acaip cimri bakın şimdi bir gün lokantaya gitmişler burda hilton oteline:Dbir küçük kase çorba birtanede balık işte birde karışık bir salata ayh tugba diyor bir gittik sanki avrupadayızgörmen lazım şu kadarcık şeye 34 ytl verdikama ben naptım biliyormusun
    ben.naptın hatce teyze
    h.t:kız orda dilimledikleri ekmekleri çaktırmadan çantaya attım geldim
    ben:nie ki ya burda ekmek satmıyorlarmı hatce teyze
    h.t: ayh tugbacım o kadar para verdim tabiki alıcam o ekmekleri onlaramı bırakacam hem bir ekmek 1 ytl canım artı dolmuşla geldik elimde birde ekmegi taşıyamazdımpuhaha [karizması çizilir tabi]hem diyor evdede ekmek yoktuneyse sonra bir günde tarsus yolunda ünlü bir lokantada kahvaltıya gitmişler kahvaltıda balla tere yagı vardı çok güzeldi ama 20 ytl verdik bende ya [tabi içimden enayi gel ban sana aynıları 5 milyona alırdım diom]bende naptım biliyormusun dediben:naptın gene hatce teyze
    h.t:kız balla tere yagını çaktırmadan çantaya attımdiyor ya
    koptum yıkıldım resmensonra bir günde foruma gitmişler bir çanta almış 70 ytl ye:Dkendince çok titizdir ama aslında çok pis yaneyse almış gelmiş çantayı elinde çanta çantayı kokluyornapıyon hatce teyze dedim kız diyor bu çanta kokuyorben bunu yarın degiştircem.neyse yarın oldu gitti degiştirdi çantayı ayh bir çanta almış çöpte bulsanız almazsınız o dereceçantanın rengi patlıcan moru puhahatugbacım kız nasıl diyor senceiçimden igrenç diyorum ama yüzüne çok güzel hatice teyze diorum.kız tugba yakıştı dimi bana :D:ben ya hiç sorma ne yakıştı ne yakıştı valla hem spor hem klasik dügünde giyersin çarşı pazarda giyersin:)puhaha:D:D:Dkadın bir ay o çantayı vestiyere astı gelip gidip bakıyor:Dsonra yemek yiyoruz hep beraber çantayı karşısına kokuyor:Dbakıp bakıp ayh canım çok güzel ya kız tugba çok zevkliyim ben demi dior:Dbende tabi tabi tabi tabi hatce teyze modacı olman lazım senin diyorum:puha:bu kadına allah uzun ömür versin ya kopuyom onun sayesinde:puha:çokda titizdir heamutfagın duvarında karınca geziyor die evi yıkıyorama torunlarına göstermek için solucanlarıde eliyle topluyor puhaha
    ha birde diyorki benim herif varya herif eee hatce teyze kız o adam mezarında nasıl rahat yatıyor=)
    ben nieki hatce teyze=)

hatce teyze:kız ben burda herifin paraları cart curt harcıyom kesin kemikleri sızlıyor=)
    puhaha deli bu kadın ya

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Senin teyze ,tam bir komedi makinasiymis.Ne guzel,lazim boyle kisilikler gulmek icin,ee onlarda olmasa gulemeyecegizde.

3. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş paylaşım için saol cnm

5. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    süper komik ve süper cimri:D

7. terrada07

terrada07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    supermismiş yaa, iyi eglenirsin..

8. angel_75

angel_75 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay bu zenginlere hayret ediyorum parası var ama kıyıpta yiyemiyor ama gerçekten hoş anlatmışsın tebrikler

9. Kübra_63

Kübra_63 Forum Okuru

Ayyyy suuuperrr komik ya cook begendim coook guldum;);)

hem yaşlı hem cimri koptum ya=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yaşlılar diyalogu koptum ya=)

yaşlılar diyalogu koptum ya=)

yaşlılar için abiyeler yaşlı abiye ben bu sabah bayaga bir güldüm arkadaşlar sabah kahvaltı için ekmek almaya markete gittim ordada yaşlı bir teyze burayı kıyafetçi sanıyor sanırım gözleride pek ii görmüyor kulaklarıda agır işitiyor neyse kadın marketteki abiye diyorki oglumm tulum varmı tulum? adam: yok teyzem yok burda kimse tulum yemez kadın:neee evladım anlamadım adam:teyze burda kimse...
  3. Hem şık hem rahat!!!

Hem şık hem rahat!!!

Merhaba sevgili meleklerim bu gün kendime spor ayakkabı aldım :)Benim tercihim şık ve narin duran ayakkabılardan yana.Spor bile olsa kalın tabanlı kaba saba şeyleri sevmiyorum.Bakın aldığım ayakkabı bu :) Sizce nasıl hanımlar :)Şahsen ben çok sevdim hatta hafif uzun kumaş bi pantolanla bile olur sanki siz ne dersiniz???
  4. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????
  5. Hem Dolap Hem Yatak

Hem Dolap Hem Yatak

hem dolap hem yatak yatak dolap olan olan yataklar yataklar Çoğu zaman çocuk odaları öylr bir dağılırkı adım atacak yer bulamayız... Böylesi dar mekanlar için birkaç pratik fikir... :)

Sayfayı Paylaş