gebe
  1. yunluce

yunluce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her ay tek çizgi görüp hüsrana uğrayan çift çizgi mağdurları

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında yunluce tarafından paylaşıldı.

artık bizim de minik bir yüreğimiz olsun istiyorum;) :hamile:

her ay tek çizgi görüp hüsrana uğrayan çift çizgi mağdurları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çizgi kahramanlar

çizgi kahramanlar

çizgi kahraman avatarları çizgi kahramanlar duvar kağıtları
  2. Modern çizgiler

Modern çizgiler

modern cizgiler Modern çizgiler Çalışma masanızda rahat, şık ve modern bir hava yaratmak istiyorsanız IKEA'da satılan masa lambaları sizin için ideal olabilir. Ayarlanabilir özellikli lambaların fiyatları 4.95 YTL ile 49.95 YTL arasında değişiyor.
  3. hayatın çizgileri

hayatın çizgileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar???

Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar???

Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım...35 günde bir adet olurum çift çizgi 26. günde oldu.o günü ve ertesi 2 günü boş geçmedik...Bu ay çok umutlanmıştım.Dün adet olmam gerekiyodu olmadım test de negatif çıktı..bugün 36. gün hala adet olmadım ve yine test yaptım yine negatif :( :( Acaba diyorum 26. gün olduysa döllenme şu an testte çıkması için erken midir?? Kendi kendime düşünüp duruyorum...

Sayfayı Paylaş