gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

gebelik testi nedir,gebelik testinde tek çizgi nedir,gebelik testinde çift çizgi nedir,gebelik testim tek çizgi çıktı yinede hamile olabilirmiyim,hamilelik testi hakkında bilgiler
    Gebelikte evde yapılan idrar testleri için güvenlik ve doğruluk yüzde yüz asla diyemeyiz. Genellikle testlerin bozuk olması ya da henüz hamileliğin çok yeni olması sebebi ile doğru sonuç vermeyi çok sık görünebiliyor. Bu durumda Gebelik testinde tek çizgi var, yine de hamile olabilir miyim? Sorusunun yanıtı da elbette evet oluyor olacak.

t.jpg

Önce tek çizgi sonra çift çizgi çıkan binlerce kadın bulmak mümkün. Testi yaptığınızda 5 dakika boyunca gözlem altında tutmayı unutmayınız yani hemen alıp çöpe atmanız size doğru sonucu vermez. Bazı kadınlar önce tek çizgi olduğunu ve daha sonra baktıklarında çift çizgi olarak gördüklerini ve dolayısı ile de hamileliklerinin henüz çok başında oldukları için bu sonucu aldıklarını sizler ile paylaşıyor olabilirler.

Gebelik testinde tek çizgi çıkıp hamile olanların sayısı hiçte az değil. Sizler bu test sonrası yine regl olmuyorsanız mutlaka bir adet daha alıp deneme yapabilirsiniz. Böylelikle işinizi tamamen güvenli bir şekilde yapıyor olacak ve daha emin oluyor olacaksınız..

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olabilir miyim?

Hamile Olabilir miyim?

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında...
  2. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  3. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  4. Artik ne yapmam gerekiyo bilmiyorum gebelikle ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

Artik ne yapmam gerekiyo bilmiyorum gebelikle ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

Kizlar 30 nisanda birliktelik yasadim ve her zamanki tarihimde yani 14 mayis gibi adet gordum o iliskide korunmadik cocuk istiyorum ama maddi durumunlardan dolayi henuzbhazir olmadigimizi dusunuyoruz. Neyse adet oldugumda hic suphe duymadim gebelik hakkinda ama o sure icinde aklima takildi hep acaba gebelik olabilie mi diye ve ara ara bulantilarim sanki midem de fokurdamalar oluyo gibiydi...
  5. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(

Sayfayı Paylaş