gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her ne kadar ayrilsakta

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözlerinin içine bakarak söylemeye alışkındım...ama artık gözlerinin benim için güldüğünü bilmiyorum...şuan sana seni seviyorum demek isterdim..yanında olmak...hiç konuşmasak bile saatlerce gözlerinin içine bakmak..kendi içimde hayaller kuruyorum dimi..?biliyorum artık benim değilsin..bazen öle bi an geliyo ki aklımdan bile geçirmek için kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum..ama hemen sonra yeniliyorum kendime...aklıma geliyosun...bi anlık sinirle seni unutcam artık desemde dilimden düşmeyen adını söyleyemesem bile kalbim sana ait....ben seni çok farklı sevdim be bambaşka sevdim...senin düşünmediklerini düşündüm..seninle bi gelecek paylaşmak istedim...artıkk askım bana kaldı...bırak da kendi içimde yaşayayım aşkımı...daha fazla yıpratma...
    seni seviyorum her ne kadar ayrılsakta....

Her ne kadar ayrilsakta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Insan kalbi her gün ne kadar kan pompalar

Insan kalbi her gün ne kadar kan pompalar

insan kalbi ne kadar kan pompalar kalp ne kadar kan pompalar insan kalbi resmi kalp nasıl günde Insan kalbi her gün 2 tonn kan pompaladığını bılıyor muydunuz
  2. Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

Saç Düzleştirme Her saça uygulanabilir mi? Bu işlem ne kadar zaman alır?

saç düzleştirme yöntemleri erkek erkeklerde saç düzleştirme yöntemleri erkek Sürekli fönlü gibi duran dümdüz saçları kim istemez ki Bunun için kuaförlere gidip saç düzleştirme yöntemine başvuranlar oldukça fazla peki saç düzleştirme işlemi herkese uygulanabilir mi? Saç düzleştirme işlemiyle ilgili merak ettiklerinizin cevabını birazdan veriyorum arkadaşlar:) Saçlarınızı duzleştirmede fön...
  3. Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Melekler bakın burada çok hoş ayakkabıya benzeyen çorap modelleri var.Hepsi birbirinden şık ve güzeller şu özellikle çizmeye benzeyen çorap modeli çok hoşuma ve ilgincime gitti doğrusu ama çokta değişik ,şık olmuş bence peki ya sizce?...
  4. Dişlerim Ne Kadar Beyazlayabilir?

Dişlerim Ne Kadar Beyazlayabilir?

diş rengi beyazlatma,diş rengi nasıl beyazlatılır,diş rengini nasıl beyazlatabilirim,diş rengini açma,diş rengi beyazlatma hakkında bilgiler Diş beyazlatma tedavisinde yalnızca iki ya da üç tonluk bir açılma bile gülüşünüzde büyük farklılıklar yaratabilir. Dişlerinizi beyazlatmak için tek bir yol yoktur. Bazı kişiler, ani ve çarpıcı bir değişiklik beklerken , diğerleri beyazlatıcı diş...
  5. Çöpüne kadar her derde deva kirazın faydaları

Çöpüne kadar her derde deva kirazın faydaları

Kiraz, lezzetli, güzel ve sezonluk meyvelerdendir. 3-4 metreye kadar uzanan ağaçlarda yetişir ve ılıman iklimi sever. Kirazın mükemmel tadının yanında sağlık açısından faydaları da çok fazladır. Kirazın en önemli özelliği mükemmel bir antioksidan olmasıdır. Bol miktarda A vitamini içeren kiraz bunun yanında C, K ve B6 vitaminlerini de içermektedir. Kiraz, potasyum, demir ve magnezyum...

Sayfayı Paylaş