gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

bir sigara daha yakıyorum... gene sensizliğin şerefine... gidişini yakıyorum... gidişini görmemek için duman altı yapıyorum hayatımı... sensizlik içimde... bakışlarım anlamsız, kilitli hala gidişine... yüzümde hüznü gizli sensizliğin... bakıyorum... bir nokta oluyorsun hayalimde... bir nefes daha çekiyorum... sensiz yapamıyorum... günden güne ölüyorum...

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nefesim Sensizlik Kokuyor

Nefesim Sensizlik Kokuyor

Kırık bir kadehsin sen elimi kanatsan da.Eski bir sarkısın sen yüregimde yankılanan.Defalarca dinleyip ,dinlemekten bıkmadıgım , her dinledigimde gözyaslarımla eslik ettigim bir eski ask sarkısın sen.Puslu sabahlarda yarınlarımda kurdugum hayallerimsin sen.Sen, beni terketsen de hayallerimin en güzel düşüsün.Çekip gitsen de gönlümden kopartmaya kıyamadıgım nazenin cicegimsin .Sönmüs bir...
  3. Ben her sensizlikte

Ben her sensizlikte

Gittin ya sen hani, ardına bile bakmadan... Beni böyle çaresiz ve bir başıma bırakarak... Gittin ya sen hani, haykırışlarıma aldırmadan... Gözyaşlarımı peşin sıra hükümsüzce akıttırarak... Sen gittiğinde rüzgar sana kızdı ve peşin sıra keskince esti, Ama bana bir kere olsun dokunmadı, acaba sana hissettirdi mi? Sen gittiğinde bulutlar gidişine kızdı ve peşin sıra gözyaşlarını döktü, Ama beni...
  4. sabahları nefes darlığı çekiyorum

sabahları nefes darlığı çekiyorum

kızlar sabahları nefesim çıkmıyor ve darlık çekiyorum acaba size göre bu neden olur ve doktora gitmem gerekiyor mu bana bitkisel birşeyler söylemeniz mümkün mü rahatlatacak bişeyler yani.

Sayfayı Paylaş