gebe
  1. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Her şey bahar tadında yaşanırsa

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

Umuda umutsuzluklar yükleme; zordur sevda sancıları ?. Kurşun yarası gibi değildir kesip dikip kapatamazsın bir solukta, şiş yarası gibidir bırakırsın ince ince sızılarla canını yakarak kapanır sevda yarası? Her aydınlıkta bir karanlık , her karanlıkta bir aydınlık görürsün yürüdükçe her umutsuzluk bir umuda bağlar yoluna gün gelir üzüldüğüne üzülürsün?
    Sanat gibidir sevda ilmek ilmek işlersin ? her baktığında umutların yeşerir senden başka hiçbir bakan göz görmez gördüklerini işte sevdan sana özeldir.
    Hiç yaşamamış olmakta vardır sevdayı yaşıyorsan eğer ve de yaşadıysan bilirsin her gül bahçesinde yürürken elin mutlaka dokunur bir dikene?
    ayçiçeklerinin aşkı güneşedir, her güneş üzerlerine doğduğunda gece onları bıraktığını düşünmeden yinede uzatırlar başını güneşten yana ?küsebilir mi güneşe bir karanlık için bilir yaşaması ona bağlıdır ve güneş yeniden doğacaktır ..
    sende küsemezsin hayata küssen de ne değişir ki okyanusta bir su damlasısın kim elini uzatabilir ki sana , kim seni senin kadar anlayabilir kim sarar yaralarını canını acıtmadan senden başka?
    Eğer sadece evrense sonsuz olan her canlının bir başlangıcı bir sonu varsa her merhabanın bir vedası da vardır ?
    Kaç vedalar gelmiş gelmiştir kaç kere hayat gözümüzde bitmiştir her bittiği yerde bir eksikle yeniden başlarsın hayata kaldığın yerden
    Her şey bahar tadında yaşanırsa kış ayazında bir sıcak çayın ne anlamı kalır ki?

Her şey bahar tadında yaşanırsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Her Bahar

Tan - Her Bahar

Eser rüzgar Dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınır mı Ben her bahar mutsuzum Geçici sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Ne yazık her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Göçen kuşlar Çaldılar baharımı Ben yarından...
  2. Nez - Her Şey Boş

Nez - Her Şey Boş

Sen kendi tarafını tuttun ben ellerini tuttum Sana bir iki ağır sözüm vardı tamam tamam yuttum Çok belli ettin aldattığını dostlardan duydum Haberin olsun yalanların önüne karargah kurdum Şimdi başa dönüyor ayrılıklar Fani bu dünya gel beni kurtar Devire devire yürüyorum şişeleri Ben değil barlar sarhoş Evire çevire unutuyorum aşkları Yalan bu dünya her şey boş İddia ediyorum ki her şey boş
  3. Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanların göbek temizliği, anne sütü ile beslenmesi, uykusu ve diğer bilmeniz gerekenler...! Hepsini tek başlık altında toparlayıp size sunuyorum meleklerim.. 'Türk Pediatri Kurumu doktorları tarafından hazırlanmıştır' • Göbek Temizliği: Bebeğinizin göbeği yaklaşık 10 gün sonra düşer. Bu sürede her gün bebeğinizin göbeğini temizlemelisiniz. Göbeğin mikrop kapmaması için göbek...
  4. BAHAR TADINDA MERHABA :)

BAHAR TADINDA MERHABA :)

HERKESE SELAM.. :hede::eller::ehi:

Sayfayı Paylaş