gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Herve Leger Elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

herve leger Bu elbiseleri çok beğeniyorum giymek için güzel bir fizik istiyor sanırım ama ben bulsam kaçırmam alırım hafif göbeğim var sadece napalım yani bakalım beğenecekmisiniz meleklerim:):)

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]gerçekten güzeller ah öyle bacaklara sahip olsaydım ben ..

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım sporla falan olur aslında uğraş biraz tabi biz pek sabredemiyoz zor geliyo ya neyse birgün olur belkim :minik::minik:

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller cnm emeğine sağlık

5. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller ama benim tarzim degiller :D

Herve Leger Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yırtmaçlı elbiseler

yırtmaçlı elbiseler

yırtmaçlı elbiseler Yırtmaçsız elbise modelleri eskilerde kalmadı.Bu sezonun yine modası olacak ve yırtmaçlı elbiseler ön planda olacak.Eğer özel bir geceye katılacaksanız elbisenn derin bir yırtmacı olmalı bence. Çünkü bacaklarına güvenen kadınların tercih ettiği bu dekolteler, özellikle bacaklarınız uzunsa harika duruyor.
  2. Kışlık elbiseler

Kışlık elbiseler

Koşun melekler koşun kış bitivermeden bu modellere bakının.Beğendiğiniz olursa belki alırsınızda.Özenle seçilmiş çok şık kıyafetler bunlar buyrun...
  3. Kabarık Elbiseler

Kabarık Elbiseler

kabarık elbiseler kısa kabarık elbise mini elbiseler mini kısa Kabarık elbiseler abiyelerden daha gösterişli ve şıktır.Genelde melişlerimiz düğün ve davetlerde bunu daha çok tercih etmektedir.
  4. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:
  5. Herve Leger 2012 Kısa Elbise Modelleri

Herve Leger 2012 Kısa Elbise Modelleri

herve leger herve leger elbise herve leger 2012 1985 yılında Herve Leroux tarafından kurulan marka, vücudu sımsıkı saran bandaj elbise akımını başlatan bir isim melekler :) Özellikle ünlülerin fazlasıyla rağbet ettiği Herve Leger elbiseleri sıklıkla ödül törenlerinde ki kırmızı halılarda görüyoruz. Markanın 2012 kısa elbiselerini sizler için derledik. Bakalım siz beğenecek misiniz ?...

Sayfayı Paylaş