gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hint gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hint gelinlik modelleri hint gelinlik gelinliği gelinligi bindallı modelleri Sıradışı bir gelinlik giymek isteyen meleklerimiz için son derece renkli Hintli Gelinlerin giydiği kıyafetlerden örnekler sunmak istiyorum. Bu arada bu kıyafetlere hangi makyaj nasıl uygulanmış onuda görebilirsiniz. :tavik:

Hint gelinlik modelleri

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hint Gelinlik Modelleri 2011
    İnanılmaz güzel resimler var ya, aslında evlenirken bundan mı yapmak lazım napmak lazım, da benim nişanlım hayatta giymez hintli kıyafet heralde :D:D Oduuun işte farklılıktan ne anlar. Burayada isim yazmıyorum ama yorumumu göstereceğim onaaa. O DUUUN O DUUUUN :D:D:D:D:D:D:D

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok şaşırdım valla böyle renkli cicili bicili görünce :D:D

Hint gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı  gelinlik  hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik modelleri hint gelinlik modelleri hint gelinliği gelinlikleri hint gelinlik modelleri, gelinleri, gelinlikleri, gelini, gelinliği Hintliler bu işi biliyor arkadaşlarım, hintli gelinlerin üzerlerinde bulunan renkli gelinlikler gerçekten göz alıcı. Biz kadınlar alışmışız beyaza da bakın hintli gelinlerin giydiği gelinlikler ne kadar hoş. Hem değişiklik olsun evlenince hintli...
  2. Sıradışı hint gelinlik modelleri

Sıradışı hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri kahramanmaraş gelinlik modelleri sıradışı hint bindallı Oldum olası hayran kalmışımdır uzak doğunun mistik havasına. Şimdi sevgili meleklerim sizlerle Hint’li kadınların evlilik törenleri için giydiği birbirinden ilginç mi ilginç gelinlik modellerini sunuyorum.
  3. Hint kadınlarına özgü gelinlik modelleri

Hint kadınlarına özgü gelinlik modelleri

hint gelinlikleri hint abiye modelleri kadınlarına özgü giysi hindistan gelinlikleri Hint kadınlarının evlenirken giydiği gelinlikleri çok beğendim arkadaşlar ve sizlerinde görmesini istedim.Bence gelinlik beyaz olmalı prenses misali:) Bu gelinlik modelleri bana biraz abiye kıyafetleri çağrıştırırken,hoş bir kına gecesi kıyafetide olabilir düşüncesini oluşturdu. İşte şık ve albenili hint...
  4. 2012 Hint Gelinlik Modelleri

2012 Hint Gelinlik Modelleri

hint gelinlik modelleri 2012 hint gelinlikleri, gelinlik modelleri, fiyatları, resimleri hakkında bilgiler Beyazın dışında bir gelinlik giymek gerekirse hiç bir rengine bakmadan bence direkt hint gelinliklerine bakılmalı. Bunlar ne kadar güzeller ya böyle. Sizde Hint Gelini olabirsiniz meleklerim. Gelinlikleri vermemizin yanı sıra makyajlarınada dikkat edin lütfen. Hasta olacaksınız :) Hele...
  5. Hintli kızların Hint Gelinlik Modelleri

Hintli kızların Hint Gelinlik Modelleri

2012 Hint Gelinlik Modelleri hint gelinlik modelleri, 2012, modeli, trendleri, modası burada arkadaşlar Alışılagelmişin dışında bir gelin olmak isteyenlere ya da Hint tarzını sevenlere, sıradışı bir gelinlik alternatifi sunuyor ve 2012'in Hint gelinlik modellerini, sizlerle bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş