gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Hint kadınlarına özgü gelinlik modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

hint gelinlikleri hint abiye modelleri kadınlarına özgü giysi hindistan gelinlikleri
    Hint kadınlarının evlenirken giydiği gelinlikleri çok beğendim arkadaşlar ve sizlerinde görmesini istedim.Bence gelinlik beyaz olmalı prenses misali:) Bu gelinlik modelleri bana biraz abiye kıyafetleri çağrıştırırken,hoş bir kına gecesi kıyafetide olabilir düşüncesini oluşturdu. İşte şık ve albenili hint gelinlik modelleri.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ne değişkler bölee:) teşekkrler cnm paylşm için...

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Nedense hint bayanların göbüşleri hep açık oluyor.Aslında çoğu zayıfta olmuyor ama enteresan neden acaba...gelinlikte bile göbüşler açık:meri:

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç ama güzel :D emeğine sağlık

5. siona

siona Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu da benim kına kıyafetim :)))

Facebookda bi sayfada buldum. Gittigidiyor üzerinden satış yapıyolar. Bilginize.

Hint kadınlarına özgü gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı  gelinlik  hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik modelleri hint gelinlik modelleri hint gelinliği gelinlikleri hint gelinlik modelleri, gelinleri, gelinlikleri, gelini, gelinliği Hintliler bu işi biliyor arkadaşlarım, hintli gelinlerin üzerlerinde bulunan renkli gelinlikler gerçekten göz alıcı. Biz kadınlar alışmışız beyaza da bakın hintli gelinlerin giydiği gelinlikler ne kadar hoş. Hem değişiklik olsun evlenince hintli...
  2. Hint gelinlik modelleri

Hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri hint gelinlik gelinliği gelinligi bindallı modelleri Sıradışı bir gelinlik giymek isteyen meleklerimiz için son derece renkli Hintli Gelinlerin giydiği kıyafetlerden örnekler sunmak istiyorum. Bu arada bu kıyafetlere hangi makyaj nasıl uygulanmış onuda görebilirsiniz. :tavik: Hint gelinlik modelleri
  3. Sıradışı hint gelinlik modelleri

Sıradışı hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri kahramanmaraş gelinlik modelleri sıradışı hint bindallı Oldum olası hayran kalmışımdır uzak doğunun mistik havasına. Şimdi sevgili meleklerim sizlerle Hint’li kadınların evlilik törenleri için giydiği birbirinden ilginç mi ilginç gelinlik modellerini sunuyorum.
  4. Hint kadınlarına özgü takı modelleri

Hint kadınlarına özgü takı modelleri

hint saç takıları hint kadınlarına özgü giysi Hint kadınlarına özgü takı modelleri arkadaşlar.Bu takı türleri veya benzerleri bizim güzel doğu kadınlarımızında favori takılarından...
  5. 2012 Hint Gelinlik Modelleri

2012 Hint Gelinlik Modelleri

hint gelinlik modelleri 2012 hint gelinlikleri, gelinlik modelleri, fiyatları, resimleri hakkında bilgiler Beyazın dışında bir gelinlik giymek gerekirse hiç bir rengine bakmadan bence direkt hint gelinliklerine bakılmalı. Bunlar ne kadar güzeller ya böyle. Sizde Hint Gelini olabirsiniz meleklerim. Gelinlikleri vermemizin yanı sıra makyajlarınada dikkat edin lütfen. Hasta olacaksınız :) Hele...

Sayfayı Paylaş