gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nihal'in gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nihal in gelinliği nihalin gelinliği nihalin gelinligi nihal gelinlik gelinlik modeli Aşk-ı Memnu dizisi bitti ama hala olayları,dizi oyuncularının giydikleri kıyafetleri kısacası dizi ve dizi oyuncularının herbir şeyleri konuşulmaya devam ediyor.İşte onlardan biri Nihal ve Nihal'in gelinliği.Birçok gelin adayının beğenisini toplayan o meşhur gelinliği sizler için sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    iyide o düğün günü bunu giymedi :D

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

dizinin sonundaki gelinliği çok güzeldi askıları felan ben çok beğenmiştim

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede ogelinlik süperdi

5. ebosum

ebosum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet diğer gelinliği daha güzel

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de diğer gelinliğini daha çok beğendim.:)

Nihal'in gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Nihal'den behlül'e aşk öpücüğü

Yazık şu nihale üzülüyorum:D HALİT ZİYA UŞAKLIGİL'İN ÖLÜMSÜZ ESERİNDEN UYARLANAN VE İZLENME REKORLARI KIRAN AŞK-I MEMNU'DA HEYECAN DORUĞA ÇIKIYOR. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Adnan Bey kızı Nihal'in Behlül'e olan aşkını öğrenmiş, Firdevs hanımın Bihter'i Behlül'den korumak için yaptığı plan, aksine aşıkların yeniden yakınlaşmasını sağlamıştı. Olanlar ve...
  3. Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inden Güzellik Sırları

hazal kaya makyajı nihalin sac rengi nihal hazal kaya göz rengi aski memnu Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Nihalden güzellik sırları kızlar :tik: 'Aşk-ı Memnu'nun 'Nihal'i Hazal Kaya, oyunculuğun yanı sıra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü'nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan ruj sürdüğünü söyleyen Kaya, şu günlerde sarı...
  4. Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

nihalin gelinliği nihal gelinlik nihalin gelinlik modeli giydiği finalde giydiği Bildiğimiz gibi meleklerim Nihal iki gelinlik giydi birinin modeli sitemizde mevcut baktım ikincisi yok ben ekleyeyim dedim ve resimler bana aittir demeden de geçemeyeceğim :D Ben bunu ilkinden daha çok beğendim :)

Sayfayı Paylaş