gebe
  1. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

hizmet sektöründe çalışan meleklerim lütfen yardımcı olun

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında arfe tarafından paylaşıldı.

merhaba melişler ben pazarlama öğretmenliği okuyorum ve hizmet sektöründe çalışan meleklerden anket sorularımı cevaplamalarını istiyorum. lütfen meleklerim beni anket için gezmeye terk etmeyin. evet başlıorum :
    yaşınız, hangi sektörde çalışıosunuz, bu işi kaç senedir yapıorsunuz, iyi müşteri davranış biçimi ile ilgili aklınıza gelen ilk iki özellik sizce nedir? kötü müşteri davranış biçimi ile ilgili ilk iki özellik sizce nedir?

devamıda var ama uzun biraz meleklerrim eğer bana mail adresini gnderebılcek olan varsa onlara geri kalan kısmını maille atabilirim :D ama bu sorulara cvp verirsenzde ben geri kalanını sallarım :D yardımcı olucak herkeze şimdiden çok tşk ederim

2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    bende giriyom mu :D:D gayrimenkul danışmanıym :D

3. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    evet meloşum girionnn
    :D

4. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Canım hizmet sektörü derken hangi işler giriyor buna?

5. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ya ergenim müşterilerle ilgilenen kişiler lazım bana müşetrilerin kötü davranışlarını konusunda bi anket

6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Öyle bir iş yapmadım müsterimin olduğu :)

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yaşınız : 27
    hangi sektörde çalışıosunuz: danışma, ziyafet satış,maç ve ziyafet org( maç ve yemek, düğün davet org. salon ve toplantı, rest ve pastane rezerve.. satışı ) benım iş cok engebeli ben anlamadım ki sana anlatayım..
    bu işi kaç senedir yapıorsunuz: 2 sene şekercim
    iyi müşteri davranış biçimi ile ilgili aklınıza gelen ilk iki özellik sizce nedir?
    kendini bilen devamlı gelen beni tanıyan; benim demek istediğimi anlayabilecek kabiliyet ve yaşam tecrübesi olan
    kötü müşteri davranış biçimi ile ilgili ilk iki özellik sizce nedir?
    ısrarcı, davranış şekli bozuklukları olan, anlayışsız, her defasında inkar gelen tipler önde gelir.

Tamam mı canım yardımcı ollbildimse ne mutlu bana..

8. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    belencim çok tşk ederim vakitini ayırdın ama zamanı geçmişti senide uğraştırdım ya üzüldüm bak şimdi geçen hafta teslim ettim ödevimi:( ama çok çok tşk ederim

hizmet sektöründe çalışan meleklerim lütfen yardımcı olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş