gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; hotmail hesabı nasıl Türkçe yapılır hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili meleklerimiz, pek çok hotmail kullanıcısının en büyük sorunlarından biri hotmailin İngilizce olmasıdır. Oysa hotmailinizi Türkçe olarak ta kullanabilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şimdi paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır...

Hotmail hesabınızı Türkçe yapabilirsiniz Sign In girin oturum açın yanda seçeneklerden diğer Seçenekler olan bölümü Tıklayın daha sonra orada Langue Ve Ya Dil Seçin Yazar Onu Tıklıyarak Dili Değiştirebilirsiniz. kolay gelsin..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Mart 2016
Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Kızlar hotmail hesabım ingilizce ve ben bunu türkçe yapmak istiyorum ama beceremiyorum. Bu sorunla karşılaşan oldumu ? Tam olarak hangi linkten nasıl türkçe yapılıyor hotmail hesabı. Lütfen acil yardım edin bana ingilizcem yok denecek kadar az da Yes No :D:D
  3. Hotmail Hesabınızı Nasıl Türkçe Yapacaksınız?

Hotmail Hesabınızı Nasıl Türkçe Yapacaksınız?

hotmail hesabınız nasıl türkçe yapacaksınız dilini değiştirmek için ne yapılması gerekir ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail sign in sayfası ve hotmail e-postam açılmıyor sorunlarından forumumuzda daha önce bahsetmiştik melekler :) Şimdi ise hotmail hesabınızı nasıl Türkçeleştireceğinizden bahsedeceğiz; Öncelikle hotmail hesabınıza giriş yapın. Sağ üstte options yazısını tıklayın....
  4. Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Hotmail Mail Engelleniyormu Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır Merhaba SEvgili Melek'ler... Bu yazımızda Hotmail'den Mail Engelleme nasıl yapılır diyenlere yönelik Hotmail Mail Engellemek için gerekli adımları anlatıyoruz sizlere. Arkadaşlar hotmailde kişi engelleme secenegini aktif hale getirmek için Öncelikle options------> mail----->junk email protection------>block...
  5. Hotmailde Cc Nasıl Yapılır

Hotmailde Cc Nasıl Yapılır

Hotmailde Cc Nasıl Yapılır lütfen bilen varsa bana Hotmailde Cc Nasıl Yapılır anlatsın açıklamalı bilgilerini yazsın kızlar!

Sayfayı Paylaş