gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hotmail Hesabınızı Nasıl Türkçe Yapacaksınız?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hotmail hesabınız nasıl türkçe yapacaksınız dilini değiştirmek için ne yapılması gerekir ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail sign in sayfası ve hotmail e-postam açılmıyor sorunlarından forumumuzda daha önce bahsetmiştik melekler :) Şimdi ise hotmail hesabınızı nasıl Türkçeleştireceğinizden bahsedeceğiz;

Öncelikle hotmail hesabınıza giriş yapın.
    Sağ üstte options yazısını tıklayın.
    Açılan sayfada select language linkini tıklayın.
    Çıkan sayfada Türkçe'yi işaretleyin ve sayfanın alt kısmında ki save (kayıt) butonunu tıklayarak işleminizi bitirin.

Artık hotmail hesabınız Türkçe,güle güle kullanın:tik:

Hotmail Hesabınızı Nasıl Türkçe Yapacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. Hotmail hesabınızı kapatmak

Hotmail hesabınızı kapatmak

Hesap kapatma Hotmail hesabınızı kapatmanız için şu yolu izlemeniz gerekiyor: Hotmail adresinize girin "Account" yani hesap bölümünü bulun ve tıklayın. Çkan yeni ekranda "setting" yani ayarlar kısmını bulun ve oraya da giriş yapın. Sonraki adımda ise sağda bir ibare göreceksiniz: "Hesabı Kapat". Buraya tıklayın... Çıkan ekranda e-posta adresinizi göreceksiniz....
  3. Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Hotmail Hesabımı Türkçe Yapmak İstiyorum Nasıl oluyor bu

Kızlar hotmail hesabım ingilizce ve ben bunu türkçe yapmak istiyorum ama beceremiyorum. Bu sorunla karşılaşan oldumu ? Tam olarak hangi linkten nasıl türkçe yapılıyor hotmail hesabı. Lütfen acil yardım edin bana ingilizcem yok denecek kadar az da Yes No :D:D
  4. Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı için yeni yeni hesap almak için ne yapmam lazım nerden alacağım lütfen yardımcı olun.
  5. Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ?

Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ?

Bu konu; hotmail hesabı nasıl Türkçe yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, pek çok hotmail kullanıcısının en büyük sorunlarından biri hotmailin İngilizce olmasıdır. Oysa hotmailinizi Türkçe olarak ta kullanabilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şimdi paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır... Hotmail hesabınızı Türkçe yapabilirsiniz Sign In girin...

Sayfayı Paylaş