gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar – Kişiye Özel (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar hayranlarına müjde uzun bir aradan sonra Hülya Avşar Kişiye Özel (2009)albümüyle sevenlerinin karşısında Hülya Avşar 15 gün içinde piyasaya çıkacak olan yeni albümünün hazırlıklarını sürdürüyor. 8 yıl aradan sonra çıkacak olan albümün en büyük özelliği Haute Couture olması.

Müzik yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Metin Özülkü’nün yaptığı albümde toplam 6 şarkı bulunacak. Şarkılardan 5 tanesi Metin Özülküye, bir tanesi de Suat Suna’ya ait.

Bestesi Suat Suna’ya ait olan “Sensiz Kaldım” adlı şarkı Hülya Avşar’ın daha önce seslendirdiği bir şarkı , fakat sanatçı şarkıyı bu kez pop tarzında yorumlamış.

Seyhan Müzik ya da Esen Müzk’ten çıkması beklenen bu Houte Couture albümün ilk klibini de Hülya Avşar kendisi çekecek.

[​IMG][​IMG]

01. N'apim Yani
    Söz & Müzik: Eda-Metin Özülkü

02. Sonsuza Dek

03. Siyahımsı
    Söz: Aşkın Tuna Müzik: Aydın Sarman

04. Hayat Mı Bu

05. Ne Olmuş

06. Tiryakinim
    Söz & Müzik: İskender Türsen

07. Bir Düş Bir Telaş
    Söz: Yasemin Pulat Müzik: Deniz Erdoğan

08. Sensiz Kaldım
    Söz & Müzik: Suat Suna

09. Sonsuza Dek (Remix)

Hülya Avşar – Kişiye Özel (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım Sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde Ben o gün bugündur uyuyamadım Günler sensiz gelip geçiyor Farkında mısın yar ömür de bitiyor Çok aşkı gezdim Ben imkansızı seçtim Gel gör ki senden vazgeçemedim Alnının yazısı Ömrünün yarısı Başının belası olmaya geldim
  2. Hülya avşar bu yıl özel ödül alacak

Hülya avşar bu yıl özel ödül alacak

TÜRKİYE'DE PEK ÇOK FESTİVALDEN BUGÜNE KADAR ÖDÜL ALAMAYAN AVŞAR'IN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK BİR GELİŞME YAŞANDI. Hülya Avşar, sinemaya adım attığı 1983 yılından bu yana aralarında 'Haram', 'Tutku', 'Tele Kızlar', 'Sekreter', 'Mavi Mavi', 'Kısrak', 'Berlin in Berlin', 'Alın Yazım', 'Sevda Ateşi', 'Alamancının Karısı', 'Bir Kırık Bebek', 'Fatmagül'ün Suçu ne' gibi onlarca filme imza attı....
  3. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  4. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş