gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hümeyra – Kördüğüm

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hümeyra, şarkı sözleri, öyle bir geçer zaman ki, film müzikleri, çalan şarkılar, kördüğüm şarkı sözünü buradan bulabilirsiniz
    Öyle bir geçer zamn ki dizisinde tekrardan bir kez daha sevdiğimiz Hümeyra ya ait parçanın sözlerini sizlerle paylaşıyorum.

Hümeyra – Kördüğüm

Öyle uzak ki yerim uzakları aşıyor
    Bütün özlediklerim benden ayrı yaşıyor
    Ya herşeyim ya hiçim sorma dünyam ne biçim
    Bir kördüğüm ki içim çözdükçe dolaşıyor
    Öyle uzak ki yerim uzakları aşıyor
    Bütün özlediklerim benden ayrı yaşıyor

Hümeyra – Kördüğüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hümeyra

hümeyra

Hümeyra Akbay Doğum Tarihi 1947 Boy 165 Kilo 50 Göz Rengi Kahverengi Yabancı Dil İngilizce,Fransızca Sinema Filmleri ve Yönetmenleri Asiye Nasıl Kurtulur ( Atıf Yılmaz ) Kırık Bir Aşk Hikayesi ( Ömer Kavur ) Mine ( Atıf Yılmaz ) Devlerin Ölümü ( İrfan Tözüm ) Kurt Kanunu ( Ersin Pertan ) TV Yapımları ve Yönetmenleri Yerim Seni (Zeki Alasya) Özgeçmiş Halen Şehir Tiyatroları oyuncusu. Özel...
  2. Kıraç - Kördüğüm

Kıraç - Kördüğüm

Donecegim tozlu yollara Al gelincikler sevecegim Solarlar bilirim sevgilim Yine bekleyecegim Bitsede bir gun nazli hayat Ben bir tek seni sevecegim Kader gucsuz kalir sevgilim Sensiz olmeyecegim Kordugum karmasik bir bilmece Uyutmuyor beni gunduz gece Utanmam usanmam beklerim Oylece Git gide, git gide azalmasin Savrula, savrula kaybolmasin Goz gore goz gore bitmesin Aglarim Hem seni, hem...
  3. Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm Öyle uzak ki yerin Uzakları aşıyor Bütün özlediklerim Benden ayrı yaşıyor Ya herşeyim ya hiçim Sorma dünya ne biçim Bir kördüğüm ki içim Çözdükçe dolanıyor
  4. Kördüğüm ...

Kördüğüm ...

Hz. Aişe, Peygamberimizle (s.a.v) yeni evlenmişti. Eşinin kendisini sevip sevmed...igini merak etmekteydi ya da kendisini ne kadar ve nasıl sevdiğini. Hz. Aişe bu düşüncesini Peygamber Efendimizle konuşmadan edemedi. “Ey Allah’ın Resulü, beni seviyor musun?” “Evet, Ya Aişe tabi seviyorum!” Aişe dahasını da merak ediyordu, acaba nasıl seviyordu? Hemen sordu: “Beni nasıl seviyorsun?”...

Sayfayı Paylaş