gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hürrem takıları hürrem tokası saç tokaları hürremin saç tokaları sultan tokası
    Hürrem Sultan ne moda akımı başlattı böyle hanımlar ya takı tasarımları artık Hürrem'e göre çalışmaya başladı resmen o kadar çok osmanlı tarzı takı görür oldum ki.. [​IMG]
    Bu yüzüğü zaten hepimiz biliyoruz o kadar yayıldı ki sokak satıcılarının elinde 5 tl ye almayanı dövüyorlar hahaha

'tuğçe' ve Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Takı takmayı hiç sevmem ama görüncede alıp takasım gelir bunlarda çok şık emeğine sağlık canım.O baştaki yüzüğü heryerde görür oldum.Çokta ucuz almayaını dövüyolar hakkatten :D:D Ama beni dövmediler :D:D Seni?

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tv sektörü artık bir çok sektörün gelismesinde zengin olmasında yarar sağladı :D

ßeLeN bunu beğendi.
  4. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    süperlerr :)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tuqcem ben onları dövdüm :) almıyorum uleyyynn didim :D:D

Hürrem Takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  3. Hürrem Kırmızısı

Hürrem Kırmızısı

Kırmızı rengi moda haline getiren Ünlü oyuncu bu sıralar hep kırmızılar içinde... ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. Sigarayı bıraktıktan sonra şişmanladığını belirten oyuncu, yediklerine dikkat ederek yavaş...
  4. Hürrem Parfümü

Hürrem Parfümü

hürrem parfümü hürrem kokusu Meleklerim birde Hürrem Parfümüne bakalım :) Parfüm, tanım olarak kokulu esans yağları, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasal maddelerden elde edilen, insan vücudu, çeşitli nesneler ve ortamlara güzel koku vermek amacıyla kullanılan karışımların genel adıdır. Türk Dil Kurumu Sözlüğü’nde parfüm kelimesi “güzel koku” ve “şişelenmiş güzel koku” olarak...
  5. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu

Sayfayı Paylaş