gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

huzur sokağında çalan vazgeç gönül şarkısının sözleri varmıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Huzur sokağını beğenerek izliyoruz. Geçen bölümde bir şarkı çaldı hayran oldum, kulağıma yabancı da gelmedi. Vazgeç gönül.Sözlerini yazarmısınız lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Neyleyim doğan günü neyleyim sensiz günü Geceler çoğalırken aydınlık kar getirmez ki
    Sevda bahçesinde kurutulmuş bir gül idim

Beni sakla bir ömür sev diye diye ölendim

Vazgeç gönül vazgeç sesini duyan yok
    Bir yağmurun içinde ateş böceği misali
    Bir yanıp bir söndün

Vazgeç gönül vazgeç seni anlayan yok
    Bir yağmurun içinde ateş böceği misali
    Bir yanıp bir söndün

huzur sokağında çalan vazgeç gönül şarkısının sözleri varmıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden ne kadar güzel bir şarkı değil mi benim yüreğime hitap ediyor adeta :)
  2. Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç şarkısının sözleri konusunun ardından bu kez Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Çiçeklerle hoş geçin balı incitme gönül Bir küçük meyve için dalı incitme gönül Mevla verince azma, geri alınca kızma Tüten ocağı...
  3. Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en...
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  5. Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İşte O Sensin adını verdiği albümüyle 2013 yılına damgasını vurmaya hazırlanan Murat Başaran 'ın Neden şarkısını dinlemenizi tavsiye ederken bu sayfamızda Gönül Hırsızı adlı şarkısının sözlerini de paylaşıyorum .. Kendini kandıradur al hançerini sineme vur Ya da yak...

Sayfayı Paylaş