İçim Acıyor

canım yalan soyledıgı konuların acıklaması olmalıı once bunu bır ogren allah ım sana yardım etsınn

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar umarım her şey yoluna girer.

Umarim hersey yoluna girer canim,guvensizlik kadar yok eden ,yikan bir duygu yok insani.Insan nelere alismiyor ki,Allah caresiz birakmasin yeter ki,ayriliklara degil,olume bile alisiliyor.Hic bir evliligin bitmesi taraftari degilim fakat seni bu evlilik seni yikiyor,kiriyor,uzuyor ve hayattan sogutuyorsa bazen bitmesi en iyisi oluyor.Hayatini hic kimse icin harcama,hayata bir kere geliniyor.Hersey gonlunce olsun.Oyle yada boyle hic kimse vazgecilmez degildir canim.Cok iyi dusun,hayirlisi olsun.

geçmiş olsun hayalcim..yeni gördüm burayı..çok üzüldüm bir tanem.bence de bir doktordan destek almak en doğrusu..beterin beteri var hayal bunu unutma!!!rabbim yardımcın olsun ve sorununu en kısa zamanda çözsün kuzum.

Şu resmine baktıgımda okadAr masum bır gusellık goruyorumkı resım sana aıt olmasa bıle ben senı hep öyle masum güzel hayal ediyorum ...

Tatlım allah senı inş. bundan sonra mutlu eder degerını anlamasını saglar tum gusellıkler senınle olsur melegım....

ahhh cnm benim ya kendi sorunlarımla uğraşmaktan seni görmemişim ne kötü bşir arkadaşım değilmi ne vefasızım çok mahcup oldum şimdi çok kızdım kendime inan cnm birtanem seni çokkk seviyorum ben biliyorumki benim arkadaşım çok güçlü ve çok azimli okadar azimli ve güçlüki eşide ondan çekiniyo ve gücündxen korkuyo bu sebebten dolayıda yalana baş vuruyo yoksa eşin olan enişlteciğimiz seni çok seviyooo eminim ben napıcanı şaşırıyo bu yüğzden sen nelerle mucadele ettin nelere göğüs gerdin ve kimlerle uğraştın ne yalanlarla yüz yüze geldin bu seni yıkamaz bu seni sarsamaz bence her şey düzelecek allahın ziniyle aşkım sen okuluna bak kafanı bişiye yorma sakın seni çok seviyorum birtanem balım kaymağım cnm :D:D

Geri