gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''İçimizde ki İrlandalı'' Deyimi Nerden Gelir? anlamı nedir burada

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

içimizde ki irlandalı, ne demek, nerden gelir, anlamı, kim söylemiş, ile ilgili bilgiler burada melekler

Son zamanlarda halk arasında çokça kullanılan bir deyiş var melekler; ''İçimizde ki İrlandalılar!'' .

Bu deyim nerden çıkmış biliyor musunuz?

2000 yılında Milli takım teknik direktörü Mustafa Denizli'nin maç öncesinde kullandığı bir sözdür. Hainler anlamını taşımaktadır. :D:D

''İçimizde ki İrlandalı'' Deyimi Nerden Gelir? anlamı nedir burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne tasavvuf ne anlama gelir anlamı anlamı nedir tasavvufun Sufî tâifesinin efendisi Cüneyd, buyurdular ki: «-Tasavvuf, Hakk’ın seni sende öldürmesi ve kendisiyle diriltmesidir.» Muhammed Bin Ali El-Kassab tasavvufu: «- Keremli zamanda, keremli insanlardan, keremli topluluklar içinde beliren keremli ahlâk...» diye beyan etmiştir. Cüneyd’e tasavvuf nedir, diye sorulduğunda: «-...
  2. Kuru Mama Nedir?Nerden Gelir?

Kuru Mama Nedir?Nerden Gelir?

Hayvanları çok severim ve imkanım oldukça evimde bir hayvan beslemeye çalışırım.En son beslediğim Van kedim çalındıktan sonra daha hayvan almadım eve gerçi.:kedi:Baya içime dokundu yani bu olay :) Neyse ben baya tecrübeli olduğum için kuru mamayı nasıl yerler, başka neyi severler bilirim biraz biraz :)Kuru mamayı genelde severler ama taze pişmiş eti daha çok severler mesela :D Dedim bu...
  3. Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Ne Demek Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz.... Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir. "Dün benim hakkımda...
  4. Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu; çene yarıştırmak deyimi ne anlama geliyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zengin Türkçemizde birbirinden değişik deyimler ve ataszöleri bulunuyor. Bir önce ki konumuzda sizlere çehre züğürdü deyiminin anlamından bahsetmiştik. Bu sayfamızda ise çene yarıştırmak ne anlama geliyor sizlere açıklamak istiyoruz... Çene Yarıştırmak Deyimi Ne Demek Karşılıklı...
  5. yaş kesen baş keser deyimi anlamı nedir

yaş kesen baş keser deyimi anlamı nedir

yaş kesen baş keser anlamını merak ediyorum , ne demek ?

Sayfayı Paylaş