gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

İdeal mesleğiniz ?

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

What's your ideal job? buyrun melekler burdan bakabilirsiniz :D
    ben artistmisim

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kasiyer :D

İdeal mesleğiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  2. İdeal Kilonuz

İdeal Kilonuz

Zayıflatıcı bir kür uygulamaya başlama*dan önce böyle bir kür yapmanız gerekip gerekmediğini saptayın. Vücu*dunu/un dış görünüşüne verdiğinizönem .sizde bir ruh hastalığı haline gelmemeli. Aşırı sertliği ve aşırı hoşgö*rüyü bir yana bırakarak kewdinizi aynada seyredin. Günümüzde kadınla*rın çoğu sadece birkaç kilo fazlalıkları olduğu halde şişman olduklarını sanır*lar. Zaten, vücut yapilarımn...
  3. ideal mesleğiniz nedir?

ideal mesleğiniz nedir?

ideal mesleğiniz ideal iş nedir Bireyler gerek özel ve gerek profesyonel iş hayatlarında en ideal olana ulaşmak, kendileri için en uygun kariyer alanını bulmak ve o alanda da ulaşabilecekleri en yüksek konuma gelmeyi hedeflerler. Bu nedenle kişinin yapmak istediği ve ona en uygun mesleği bulması oldukça önemlidir. Her bireyin hayat tarzı, karakteri, hayata bakışı bir diğerinden farklı olduğu...
  4. ideal meslekler

ideal meslekler

bayanlar için en ideal meslek bayanlar için ideal meslekler meslekler en ideal mesleğiniz yazan forumdan mesleğinizi bulup burda paylaşalım hadi melekler benimkisi turşucu.... http://www.kotuvepis.com/meslekler.htm
  5. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş